Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ettől még jobb a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől még jobb a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Elég tanácstalan vagyok. Barátnőmmel lassan 6 éve vagyok együtt. Közös családot el tudnám vele képzelni,jobban mondva sok lány ismerős közül nagyon kevés van,aki hasonló komolyan gondolkodna. Tipikus anyának és felesègnek való. Alakra is nagyon jól néz. Voltak gondok mint minden kapcsolatba,de meg tudtuk oldani.



Viszont nem èrzem azt,hogy egész èletembe vele tudnèk lenni.

Nem szeretném,hogy pár év mulva ha lesz egy gyerek,akkor legyenek nagyobb bajok.



Ennyinek elég kell lennie a házassághoz?

Mesèlnének,aki már 10-20 éve együtt vannak?



2017. febr. 22. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok házas, de a szüleim nekem mindig azt mondták, hogy ez döntés kérdése ami mellett ki lehet állni, vagy el lehet árulni.

30/f

2017. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

(Ők együtt voltak 20 évet)

30/f

2017. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél többet egy házassághoz?
2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést fel tetted ide,és egyáltalán megfogalmazódott benned akkor inkább hagyd őt.

Hidd el majd lesz olyan,akinél még csak meg sem fordul a fejedben ez a kérdés..

2017. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm.

Mit szeretnék? Én sem tudom pontosan. Csak annyi elvált családot látni,meg annyi folyamatos csalást,hogy elgindolkodik az ember.


Utolsó 2 válaszoló,ti hptapasztalatból beszèltetek?

2017. febr. 22. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor én

visszakérdezek most:


- Szeretne a párod idővel gyereket?


- Te vágysz gyerekre?


- Van érzéked a kisgyermekneveléshez? Sitterkedtél már, vagy hasonló?


- Ha egyikőtök se vágyik gyerekre, akkor nem értem, mi a probléma. Az esetben együtt vagytok továbbra is - gyerek nélkül. Avagy az a gond, hogy csak ő vágyik gyerekre, te viszont nem?

2017. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pár éven belül szeretnénk mindketten.

Igen jól elvagyok a gyerekekkel.


Pont ez a bibi. Belebolondulnék,ha hétvégi apukának kéne lennem.

De az sem megoldás,hogy ax ember csak belesavanyodjon a hétköxnapokba.



Emiattkérdezném a tapasztaltakat

2017. febr. 22. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Így már értem, mitől félsz. Teljesen megértelek, nekem is ez a félelmem, a szex kapcsán. Mi van, ha teherbe esik... Jön az aggódás a gyerekért...:


Lesz hozzá anyagi hátterem?


Megtartja a gyereket a nő?


Egészségesen fog-e születni alapvetően?


Vajon nem fogunk elválni, amíg kiskorú a leendő gyerekünk - annak ugyanis a gyerek issza meg a levét leginkább, de pl nekem se volna jó hétvégi apukává válni...


Igen, ezek a kérdések engem is aggasztanak. Ez is belejátszik, hogy még mindig tartok a gyerekvállalástól. Pedig szívem szerint már tizen iksz éve vágyom saját gyerekre, és még nekem sincs...

2017. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mit szeretnék? Én sem tudom pontosan."


Akkor ez az alapvető baj. Határozd el, hogy mik azok a dolgok, amikre szükséged van. Eszerint hozd meg a következő lépéseidet.

Persze a baj bármikor beüthet, de lehetőség szerint jó, ha az ember igyekszik a felkészülni a jóra és rosszra is. Arra mozdulni, ami valószínűség szerint inkább meghozná a boldogságodat.

2017. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!