Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozat miatt hanyagol a barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom,elég furcsa kérdés és talán gyerekesnek is tűnik de tényleg így van...

Elkezdett a barátom kb 1 vagy 2 hónapja nézni egy sorozatot,és amióta nézi szinte arról szólnak a mindennapjai,csak erről tud beszélni,màr azt se nagyon kérdezi meg hogy amúgy én hogy vagyok.

Lehet hogy velem van a gond, de ez azért engem zavar.Megemlíteni nem merem mert attól tartok hogy a képembe röhög.

19/L



2017. febr. 22. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Mit néz? Ha például a Black Mirrort, akkor ülj oda mellé te is és sasolj!
2017. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

#1 +1 :D

Ha valami olyat talalt ami nagyon lekoti, ertheto, ha ez jar a gondolataiban. Nezd vele, akkor tudtok kozosen dumalni rola. Vannak sorozatok, amikre elegge ra lehet fuggeni, de sajnos elobb-utobb mindnek vege lesz.

2017. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon helyes, hogy nem teszed szóvá. Ha netán gyanús lenne neki a dolog, és megkérdezné, hogy mi bajod van, mondd sértődött hangon, hogy semmi, és vonogasd a vállad!
2017. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szóból ért az ember!Meg kell beszélni vele.
2017. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor aggódjál, ha már egy reklám is fontosabb lesz tőled.
2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Gáz az, ha egy ember sorozatokba menekül és ez ad neki szórakozást, kultúrát. Ennél százszor értelmesebben el lehet tölteni az időt, szóval megértelek kérdező. Pedig muszáj lesz megemlíteni, hogy ez zavar téged, mert másképp ő nem fog kapcsolni.
2017. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mit néz? :D
2017. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Trónok harcàt
2017. febr. 22. 21:05
 9/18 opened paradise ***** válasza:
77%
Nyugi,hamar ledarálja. Ha a supnatba kezdett volna bele,az 12 évad,ott jóval tovább lenne ez az etalon:D
2017. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bunkóság. Beszélj vele. Ha kiröhög, még bunkóbb.
2017. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!