Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy nő szánalomszex formájában veszi el a szüzességeteket, aztán szépen lassan nagyon rátok száll anyagilag és megpróbál belőletek minék több pénzt kikunyerálni?

Figyelt kérdés

Az történt velem az elmúlt bő egy évben, hogy ebben a formában ismerkedtem meg egy 25 éves nővel, megsajnált, hogy 30 éves létemre még soha nem voltam együtt senkivel. Amúgy elég távol lakik tőlem, jó ha havonta tudtunk egyszer találkozni. A teljes mértékben szánalomszexnek minősíthető első együttlétkor még nagyon önzetlen volt, valóban úgy éreztem, hogy kedveli a társaságomat és örül a kielégülésemnek, emellett mintha némi büszkeség is eltöltötte volna, hogy 25 éves nő létére elvette egy 30 éves férfi szüzességét. Aztán nem sok idő elteltével jöttek a telefonhívások és a facebookon a chat üzenetek, hogy meg van szorulva anyagilag és pénzre volna szüksége. Az első lépés az volt, hogy volnék-e olyan nagylelkű és átutalnék neki 15 ezret. Megtettem neki. Aztán nem sok idő telt el, hogy utána 30 ezret kért, utána már 40 ezret, aztán két hónap múlva újra emelte a tétet, mert 50 ezer volt a következő. Még azt is megadtam neki. Viszont mikor az 50 ezer átutalása után alig pár nap elteltével egy váratlan fordulat miatt újra megszorult, még szerette volna, hogy küldjek neki legalább 40 ezret. Ez volt az a pillanat, mikor megálljt parancsoltam magamnak! Betelt a pohár! Nem küldtem neki egy vasat sem! Nagyon mérges volt miatta, megfenyegetett, hogyha nem segítek rajta újból, akkor soha többet nem szexelünk, nem is fogunk találkozni és nem áll szóba velem semmilyen formában. Akkor sem engedtem a lelki ostromnak. Talán tegnap éjfél körül záródott le a "szappanopera", remélhetőleg feladta. Először mobilon hívogatott (akár munkaidőben, meg vasárnap délután otthon is), aztán facebookon könyörgött nagyon sokat. Tegnap este 11-től egészen éjfélig gyúrta a lelkiismeretemet, aztán meguntam és kiléptem a facebookból, mentem aludni. A mobilomat gyorsan lenémítottam, mert számítottam rá, hogy egyből meg fog csörgetni, úgy is lett. Háromszor hívott engem rajta, a 3. előtt küldött egy SMS-t is, amiben ott is megírta, "Ha most nem veszed fel, akkor SOHA nem látsz és soha többet nem beszélek veled!"

Ezeket írta még tegnap nekem végszóként a facebookon: "Akkor itt véget ért a barátságunk!", "De szemét vagy, nem veszed fel! Soha többé ne keress! Bankszámlaszámod küldd el és ennyi! Ezért nem leszel boldog sose! Velem az lehettél volna! Csá!"

Aztán még a késő esti chatelés vége felé említettem neki, hogy "Én inkább már próbálnék normál módon összejönni egy lánnyal. ...és nem ilyen formában, ahogyan mi vagyunk 'együtt'. Már ha ezt egyáltalán kapcsolatnak lehet nevezni, hogy kb. havonta egyszer találkozunk néhány órát."

Aztán erre azt válaszolta, hogy "Te csajozni??? Agglegény maradsz örökre!!!"

Ezzel a mondatával jól belém gázolt. Bár azt tudom, hogy valóban kevés az esélyem rá, de akkor is nagyon rosszul esett. :((( Aztán mintha ezzel azt próbálta volna velem érzékeltetni, hogy rajta kívül más nő nem állna velem szóba párkapcsolat céljából, kár is próbálkoznom és csak vele van esélyem arra, hogy szexuálisan is kielégüljek.

Összesen kilencszer találkoztam vele, de ebből a kilencből csak hétszer feküdtünk le egymással. Az egyik alkalommal hosszú városnézés volt az ok, sok együtt sétálás és a végén beültünk egy moziba, a másik szexmentes alkalom meg azért volt, mert akkor éppen menstruált.


2017. febr. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám. Nem kötelezhet semmire.
2017. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Durva. De legalább megoldódott. Ilyennek többet ne dőlj be.
2017. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondhatnád neki, hogy becsületes qva fix tarifát szab
2017. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
A prosti olcsóbb, és legalább nem zaklat.
2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3-as és #4-es:


Nekem is eszembe jutott valami hasonló, hogy azokkal talán még olcsóbban is kijöhettem volna, ha ugyanannyit vagyok velük együtt. Viszont azok nem biztos, hogy elmentek volna velem városnézésre meg moziba.

2017. febr. 22. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt csinálják amiért fizetsz. Akinek belefér, hogy seggbe, gondolod nem ülne be egy filmre ? :D
2017. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
10-15ert tökre jó nőket lehet berelni
2017. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
Úristen, ez a szint ilyen kb 17 éves tinipitsha szintjén van.
2017. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
De neked egy becsületes prosti nem volt jo. Sajnáltad rá a pénzed. Inkább kikunyiztad a puncit. Megérdemled.
2017. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg azt a nőt?
2017. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!