Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy gyerek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy gyerek már 2 éve szerelmes belém és bármit teszek nem száll le rólam?

Figyelt kérdés
Két éve szerelmes belém de nekem kb azóta van meg a baratom, őt nagyon szeretem és nem akarom elhagyni. Kedves meg minden, így nem akarom bunkón lerázni. Mondtam neki már szépen és csúnyán is h hagyjon békén de nem érti meg. Reménytelenül szerelmes belém.
2015. ápr. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szolj pasidnak
2015. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő is szólt már neki de igy is zaklat
2015. ápr. 8. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor szólj a pasidnak még egyszer! :P
2015. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 To7ka ***** válasza:
100%

"Kedves meg minden, így nem akarom bunkón lerázni."

Ez a baj. Tipikusan van egy igen jelentős számú rétege a pasiknak, akiknek a "nem" is "talán". A legmegalázóbb, legcifrább, leghatározottabb, legbunkóbb, legvisszataszítóbb soraid szedd össze, egész egyszerűen annyira reménytelen, hogy nem tudsz mit csinálni. Ennél rosszabb, mikor átfordul zaklatásba, ha bedurvul jelezd neki, hogy a következő utad a rendőrségre vezet (teljesen komolyan, neki nem kell tudnia, hogy voltál-e ott, meg persze ilyenekkel nem foglalkoznak, de nekem egy lány barátom kénytelen volt konkrétan elmenni és elvinni az üzeneteket, és több nagyon beteg fiút láttam).

Szóval nincsenek határok, ami belefér, amíg ő nem hajlandó felfogni. Vele is jót teszel, továbblép idővel, és kap végre egy tisztességes pofont az élettől, hátha összekaparja magát. Fúj de utálom az ilyen kölköket, nagyon nagyon határozottan rázd le!:)

2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet jobban szeret mint a jelenlegi pasid.
2015. ápr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!