Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérhetnék tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérhetnék tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Tudom nagyot hibáztam.A barátnőmnek adtam egy pofont.Valamiért nagyon gyanakvó lett ( semmi okot nem adtam rá) Vitáztunk,megmutattam neki a telefonom is hogy a butaságai teljesen alaptalanok,de csak mondta,majd már olyanokat mondott hogy majd röhögni fog ha egyszer azt látom hogy kinyírja magát stb,majd sértegetni kezdett,ekkor adtam neki egy pofont.Nem ütőttem meg sose nőt,úgy neveltek hogy nem szabad ilyet.De most kicsit elszakadt a cérna,talán közre játszhatott hogy az exem pl mindig sértegetett,de nem szóltam neki vissza.Lehetett ez a felgyülelmlet feszültségtől.Beszél velem,de olyan mint aki csalódott bennem,én csalódtam magamba,de kicsit benne is.
2017. febr. 23. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy olvastam, amit írtál a helyzetről, megértem, hogy ezt tetted.


Öngyilkossággal fenyegetőzik stb. Kijárt az a pofon, jó lenne, ha észhez térne, ez már túlzás.


Néha jótékony tud lenni egy pofon, nem helyes. De ezekről a fenyegetőzésekről és öngyilkos hajlamairól el kell beszélgetned vele, vagy szakemberhez fordulni. Sürgősen!

2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Kérj tőle bocsánatot, de utána szakítsatok. Ennek itt van vége.
2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*de nem helyes.
2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem pofont kellett volna adni, hanem szakítani. Így semmivel sem vagy nála jobb, úgy lehettél volna. Így ő egy érzelmi zsaroló, pedig fizikai bántalmazó. Maradjatok együtt, hogy másokat megkíméljetek magatoktól
2017. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemhogy inkább taknyosra szopattad volna pofon helyett.
2017. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj neki, csak kérj bocsánatot. Ha meg tudjátok beszélni, tegyétek, ha nem akkor szakítsatok.

(csak én látom úgy, hogy ma több a pofon téma mint szokott ?)

30/f

2017. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
komám bánhatod, kerhetsz bocsánatot, tehetsz bármit... vége. egy pfdon egy kapcsolatban meg 30 ev után is temaba kerül es mindent tarol.
2017. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ülj le vele megbeszélni de úgy, hogy előtte már összebarátkozol a szakítás gondolatával.

A nőknek a szavak a fegyverük, a férfiaknak meg az erejük. Az, hogy ilyeneket a fejedhez vágott, kikezdte az önbecsülésedet, felrúgta a tiszteletet és a bizalmat irányodba legalább akkora, ha nem súlyosabb "kihágás" volt, mint egy pofon. Bár ezt sokan nem így látják.

De tiszta fejjel ha belegondolsz, melyik fáj jobban? Szerintem a válasz egyértelmű. Aki ilyenért szakít az úgy érzi, hogy kihúzták a kezéből az adut amivel már nem bírja kontrollálni a kapcsolatát amiben benne van. Tehát megborult a dinamika ő és a párja között. Kellemetlen, mert lehet hogy csak úgy és csak azért működött a dolog közöttük.

Egy szó, mint száz beszéld meg ezt vele. A féltékenységi jelenetét, a vagdalkozását és természetesen a pofont. Látja-e a kapcsolat jövőjét, vagy mégis mi merre hány méter a fejében.

2017. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy nem pofozkodni kell - ha kiérdemli is -, hanem elengánsan szakítani.

Az sokkal nagyobb pofon, és jobban fáj.

2017. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!