Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam hogy én egy nagyon nyugodt,türelmes ember vagyok,visszont nagyon gyakran szenvedek fejfájástól amitől az olyan napokon nagyon ideges és ingerült vagyok,valamint alvási problémáim is vannak.A barátnőmmel össze vesztünk,nem én kezdtem,ő elég gyanakvó típus,amit nehezen viselek,ha néha leülők kicsit kockulni már jön hogy hanyagolom,pedig nem szoktam,csak hát amíg tv-zik én miért ne kockulhatnék egy nehéz nap után.Nagyon csúnyán beszélt velem,ordibált.Már anyázott nekem,amikor felment a pumpa és egy hatalmas pofont adtam neki.Szegény nagyon megszeppent.Én is meglepődtem,mert nőt sose pofoztam meg,és az indulatokat mindig tudtam kontrollálni,de most kicsit elbesztetem,most nem akar beszélni velem,de szeretnék bocsánatot kérni tőle,és nem tudom mit tegyek.A másik nem akarok provokálni,de úgy volna fair ha ő is bocsánatot kérne igaz ? Mert tényleg nem tettem semmi olyat hogy így nekem essen,és nem eset jól hogy az anyukámat szidta,főleg mert anyukám nagyon kedveli a barátnőm.Mielőtt azt hinné valaki nem vagyok papucs,csak a pofon miatt akarok bocsánatot kérni,mert kicsit elvesztettem a kontrollt.
2017. jan. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom kicsengettek, fél év előtt már nincs feladva sok lecke, egész nap mennek a kamu kérdések. Baromi unalmas.
2017. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogosan nem all veled szoba,en se tennem.
2017. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt elb*sztad.

Nem mondom, hogy ő ártatlan, mert anyázásra én is harapok, de engem egyszer próbálna megütni egy férfi, többet nem látna.

2017. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se bocsájtanék meg a helyében :(
2017. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!