Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy szerelmes vagyok párom egyik jó ismerősébe?

Figyelt kérdés

Párommal körülbelül egy éve nagyon durván megromlott a kapcsolatunk. Nagyon csúnyán beszél velem, az zavarja, hogy otthon vagyok gyeden, és állítólag egész nap nem csinálok semmit. A takarítás, főzés, gyerek ellátása ugyebár nem munka.

Próbáltam vele többször is beszélni, hogy változtasson, ha ennyire tavarja, hogy ''nem csinálok semmit '', akkor maradjon ő otthon a gyerekkel és vakargassa a tökeit. Ez sem jó neki.

Elhagyni nem nagyon akarom, mert azért régen működött a kapcsolatunk, lehet ha visszamegyek dolgozni minden visszaáll. Meg minden megtakarításom a házába forgattam, így nincs is külön pénzem, hogy elköltözzek.

Ugorjunk. Egyik ismerőse párszor volt nálunk segíteni, beszélgettünk párszor. Szimpatikus, vicces, mosolygós. Pont olyan a vicces kivételével, mint párom volt anno.

Ha már egy nap nem találkozunk, akkor elvonási tüneteim vannak.

Lehet, hogy ez inkább nem is szerelem, csak fellángolás, sőt biztosan az.

Mit csináljak?


2017. febr. 24. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Elhagyni nem akarod! Értelek ! Jobb egy sz@r kapcsolatba kínlódni??

Na ezért nem kell férjhez menni,mert utána nehéz elválni,szinte lehetetlen!!

Hát ,akkor szenvedj csak

2017. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Mit csinálj?

Nos,mivel szereted a szr kapcsolatodat,hisz már jó régóta tűrsz,két dolgot tehetsz!

1. Aláfekszel a barátnak!

2. Masztizol párat a barátra és tovább tűröd a csodás párod kirohanásait!!

2017. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz jobb akkor sem ha visszamész dolgozni.Ha tönkre akarsz menni egy rossz kapcsolatban akkor maradsz,ha már nem tudsz így tovább élni,akkor lépni fogsz,es nem lesz az a félelmed, hogy nem tudok külön költözni,mert a házban van a pénzem.Valaki,1 ember biztos van,aki tud segíteni.Ha meg kulon mentek egyszer csak eladjátok azt a házat,valami...
2017. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah a pasi.Nem tudni ő észrevett -e Téged egyaltalan...Ha mondjuk a haverja az kissé fura felállás lenne utana.Inkább csak fellangolasnak tűnik,ahogy irtad,de ezt ennyiből fene se tudja,nem?Majd kiderűl.Előbb mast kell megoldanod.
2017. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
33%
Úgyis el fogod hagyni a mostani párodat, láthatóan nagyon bepörgött már a hörcsögöd.
2017. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Újabb iskolapélda az önsorsrontásra. Remélem, legalább lepapírozás nélkül forgattad bele minden pénzedet más tulajdonába. Úgy az igazi.
2017. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam segíteni ismerősöknél, barátoknál.


Őszintén szólva ahogy egyikük másikuk beszél a feleségével még ott előttem is az valami hihetetlen. Volt is már, hogy megmondtam ez nem elfogadható nekem. Megsértődött az illető.


Viccelődök egy kicsit, beszélgetek a nővel is ne érezze már magát olyan cefetül, legalább amíg ott vagyok.


Aztán, hogy ábrándoznak-e rólam vagy nem... lehet igen.


De rájöttem sok mindent nem tudok csinálni. Házasságokba nem lehet beleszólni, amúgy se tudnék mit kezdeni férjezett nőkkel, meg én is nős vagyok, szóval ennyi.


Ha visszamész dolgozni lesz szeretőd. Munkahelyeken lehet legjobban kapcsolatot kialakítani :)

2017. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!