Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éves a kisfiunk, a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éves a kisfiunk, a páromnak amióta teherbe esett nincs kedve a szexhez. Pedig időnk es energiánk lenne rá. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 37 éves vagyok, a párom 28.

Régóta oda voltam érte, szép , érdekes , intelligens lánynak tartottam, így nem foglalkoztam vele, Hogy az ágyban eléggé akadozik a dolog, gondoltam , majd csak bele jövünk együtt. Két- három hónapja találkozgattunk, amikor egy alkalom nem vigyázas után ő teherbe esett. Úgy döntöttünk , belevagunk.

Osszekoltozes, fészek rakás, stb. Sajnos attól fogva , hogy a babára vártunk, a szexuális érdeklődése megszűnt. Pedig én nagyon vágytam rá, a legtöbb nő a terhesség első felében megszepul szerintem. Ha így mondhatom, virágba borul a noiessegeben.

Aztán megszületett a kisfiunk, aki egyszerűen csodálatos. Persze az újdonsült anyuka egy évig nem engedett magához. Utána is ritkán, kb annyi, hogy " aztán intézd el gyorsan" . Pár napja mondtam,pl, hogy próbáljuk ki, én csak oralisan kenyeztetem egy kicsit, es kipróbáljuk többféleképpen, hátha valahogy tetszik neki. A válasz nem. A kusfiunk bolcsibe jár heti háromszor, néha mindketten itthon vagyunk , ha próbálkozom, a válasz az, hogy " tudod, hogy napközben nem szeretem" .

Amúgy sem lenne felhőtlen a kapcsolatunk, de ettől tovább romlik. Én sokszor ingerült vagyok, es valahogy elveszítettem a tiszteletet vele szemben. A korábbi kapcsolataimban a barátnőim kifejezetten szerettek a szexet , minden formájában. Es ha most néha van is valami, úgy érzem , a szexuális érettsége egy 16-17 éves lány szinten megrekedt.

Sajnos egyre gyakrabban jár a szakítás a felyemben, pedig imádom a kisfiamat, aki most lesz két éves.

Próbálom bebeszélni magamnak, hogy a jó szex nem olyan fontos, de nem nagyon sikerül.. Ő szeretne masodik gyereket, de én így nem megyek bele.

Írjatok, tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Hölgyek véleményére is nagyon kiváncsi lennék.

Köszönöm!


2017. febr. 24. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Ez a probléma mikor, túl nagy a korkülönbség, a párod elmaradt valahol, neked már megvolt a tapasztalatod, neki kiesett az az időszak amit meg kellett volna tapasztaljon, lehet te is analfabéta voltál ami a szexuális kultúrádat illeti és nem volt akitől tanuljon, ha még ráadásul nincs is affinitása, ahhoz hogy fejlődjön és nem kommunikálsz vele akkor még 40 évesen is azon a szinten marad.

És ilyenkor a pasi nem veszi azt figyelembe, hogy ő is pontosan olyan hibás, mert egy éretlen nőtt vett el feleségül, hanem azonnal cuccolna, hát gratulálok.

2017. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek akar masodik gyereket egy ilyen kapcsolatba? Neki nem tunik fel, hogy valami nem oke?
2017. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kíváncsicska ***** válasza:
Mi lenne ha megpróbálnád leültetni megbeszélni vele,hogy mi a baj?Lehet nem ismeri a testét,nem tudja mi az ami igazán felizgatja.Nem mer beszél i a vágyairól.És igen lehet az hogy a terhességgel csökke t a szex iránti vágy.Nálunk az volt a helyzet,hogy a páromnak meg akartam felelni.Nem mertem élvezni a helyzetet.Azt hittem ez így jó.De eljött az a pont amikor neki elege lett és leültetett beszélni.Igaz elözően jót veszekedtünk.Amióta ezt megbeszéltük,eletem legjobb szexét élem át.Ámbár ez nem hozta meg azt,hogy sokkal sűrűbben szeretném.Szóval az igény ettől függetlenül nem változott
2017. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem csodálom hogy ingerült vagy.Mindenki az lenne.Nem értem hogyan akarja összehozni a 2.gyereket,ha nincs szex...Ez az elejétől kezdve rossz volt,bele se kellett volna menned.Igazából van egy olyan gondolatom,h a párod csőbe húzott a gyerekkel,vágyott rá,másra nem,Téged elvarázsolt a külseje gondolom.Ő ezt kkijasználta.Ezt abból gondolom,h kb. most sem foglalkozik veled,h Te mit szeretnél tök lényegtelen,de ha egy új gyerekről van szó hajlandó lesz a szexre.A ksfiatok miatt kár volna vele maradni,tönkre vágja az egesz életed.Váljál el,minél gyorsabban.L34
2017. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

En is annal a resznel vesztettem el a fonalat, meg ment fel az agyvizem, hogy de o amugy szeretne masodik gyereket.... szerinte ez full jol van igy? Komolyan ennyire ostoba idiota nok vannak a foldon? Nokent nem tudom megerteni, hogy lehetnek eletben ilyen alacsony szexualis kulturaju emberek... igy akar masodik gyereket, hogy a parja intezze bele gyorsan aztan jojjon a babuci? Ostoba, komolyan.

En ennyi utan adnek meg annyi eselyt a dolognak hogy egy nagy beszelgetes, amin felvetem a parterapiat, ha abba nem megy bele, akkor sajnalom, ennyi volt. Keptelen nokent funkcionalni egy kapcsolatban, en pedig nem elnek ilyen kiegyenlitetlen kapcsolatban.

2017. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
attól még, hogy elhagyod a fiaddal lehet jó kapcsolatod
2017. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én annyit sem adnék.Már csak azért sem mert tényleg ahogy Előttem mondta,tipikus ostoba nő.Elmennél vele terápiára,megígéri hogy probálkozik,időt kér,de buta.Te meg adsz időt,telnek az évek minden visszáll,még ha javul is valamit egy időre,aztán azon kapod magad hogy van jobb esetbe csak még egy gyereked,a még mindig buta feleséged,de már 50 vagy,kielegitetlenul roszabb esetben,vagy ide-oda járkálsz,otthon a vita,veszekedes,mint most,csak több,es durvább,oda a fiatalságod nagy része,es akkor majd kezdj új életet.Lehet végülis.
2017. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4.
2017. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A probléma az hogy az ágyban mint írod, első perctől akadozott a dolog....majd 2-3 hónap után nem vigyáztatok és ő teherbe esett? Csak én érzem úgy, hogy egy ingatag, 2-3 hónapos kapcsolat után ahol a rózsaszín köd még nem múlt el, irtó nagy felelőtlenség "nem vigyázni" és teherbe ejteni valakit akivel már első perctől problémás egy nagyon fontos terület a kapcsolatban?

Egyébként ezt megbeszélted már vele? Mit mond ő? Szokott lenni orgazmusa? Mert ha egy nő kíván valakit azzal kívánja a szexet, lehet hogy veled nem jó neki, de ő is úgy van vele mint te: kedves, értelmes férfi, ideális társ, bár szexuálisan nem kíván, de ez az egyetlen "aprócska" probléma van....


Hölgyek véleményére vagy kíváncsi? Én életem szerelméhez mentem hozzá, annak ellenére, hogy a szex elég langyos volt, de nekem ő volt az első, nem volt viszonyítási alapom. Szerettem, talán ma is szeretem....de elváltunk sok év és egy kisgyerek után és tudod miért? Mert már évek óta nem volt szex, nem kívánt, nem nyúlt hozzám én pedig képtelen voltam megcsalni. Szóval fogadd el egy hölgytől: ne legyen második gyerek, beszéljétek meg, üres fogadkozásoknak ne higgy, mert ezt nem lehet kényszerből csinálni. Próbálkozzatok párterápiával, de ha nem megy, válj el.

2017. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Ülj le vele beszélgetni

2.Menjetek el egy párterápiára és/vagy szexuálpszichológushoz


A jó szex igenis fontos, de ha ezt ő nem így gondolja és nem tesz semmit, hogy javuljanak a dolgok, akkor sajnos be kell látnod, hogy nincs miért küzdeni.

2017. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!