Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kisebb a szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kisebb a szexuális étvágya, mint nekem. Mit csináljak, hogy jobban kívánjon?

Figyelt kérdés

Kéressem magam, ne másszak rá egy ideig?

Tudtok erre valami "praktikát"?

Nem játszmázni szeretnék :) beszélgettem már vele erről őszintén. Ő azt mondja, mások az igényeink.

Én mégis szeretném kicsit jobban kihozni belőle a szenvedélyességet, csak nem tudom, hogy.


2017. febr. 24. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


+1

2017. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha maszturbál esetleg, kérd meg hogy álljon le vele. Kezdettől fogva ennyire eltérőek az igények? Mennyi lenne az igényed kb és mennyi a párodé?
2017. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ha két alatt már kevesled a szexet, akkor mi lesz 5-10 év múlva. Ilyenkor kár erőlködni szerintem. Nagyon szép dolog hogy nem akarod az első bökkenő után feladni, de 3 év múlva a falat kaparod, vagy egy savanyú b.aszatlan p.icsa leszel.
2017. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szexeljetek úgy, hogy beszervezel mégegy lányt

Biztos megjön a harci kedve:)

2017. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szopj hanyatt! :D
2017. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!