Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti otthon hogyan mondtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti otthon hogyan mondtátok el hogy van egy barátnőtök?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy elmondtátok először hogy van egy lány akivel együtt vagy és utána mutattátok be otthon vagy egyből bemutattátok meg megmondtátok hogy vele vagy.

16/F


2010. máj. 9. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyan gondolod, szerintem 1.x mondd el otthon, majd ha kíváncsiak rá (gondolom azok) akkor elviheted bemutatni..:)
2010. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte csak mondd, h van. Nem érdemes azonnal bemutatni!
2010. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát először mérlegeld a helyzetet h érdemes-e bemutatni, komolyabb kapcsolt.

Mjuk én szeretek elmondani anyámnak mindent;) Mert szerintem az a tiszta, ha tudja hova megyek kivel vagyok stb.

Én úgy szoktam h összejövök 1 csajjal akkor mondom h anya képzeld megismertem 1 lányt tök jó fej és összejöttünk vagy valami ilyesmi(:

És rá 1-2 hétre bemutatom attól fgüü hogyan érünk rá.

Ott elbeszélgetünk, megismerik és utána mondják a véleményüket ami ált. pozitiv;)

Aztán egyre sűrűbben jön fel a csaj.

Kb ennyi:)


Remélem segítettem és Bátorság!!

Ice;)(15/f)

2010. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat most már tudok dönteni :D
2010. máj. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!