Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Kamuzik vagy tényleg ennyire hlye?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve járok táncolni, mindig ugyan abban az időpontban. Többször volt már, hogy a barátom eljött értem és hazavitt. De tegnap összevesztünk és a fejemhez vágta, hogy állandóan furikáztat (holott mindig ő ajánlja fel, én sose kérem meg rá hogy vigyen el mert van busz). Ma reggel meg egyből kérdezte, hogy akkor mikor menjen értem, stb. Én meg mérgemben csak annyit írtam neki, hogy busszal megyek. A táncóra alatt állandóan hívogatott. Azt hittem eljön értem, de nem így lett, ami végülis nem baj, mert legalább nyugodtan voltam a buszon. Itthon meg nekem esett, hogy ő egész nap a telefonját leste meg hívogatott, és hogy ÉN mekkora ... vagyok amiért nem írtam rá MIKOR megyek és végzek... Holott tudja jól, többször is mondtam, hogy mindig ugyan abban az időpontban megyek! Vagy most csak kamuzik és engem próbál hlyére venni?
2017. febr. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért baromira féltékeny és nem tud megbízni Benned.Érzelmi manipuláció a köbön.
2017. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most igazából csak az a kérdés, hogy ennyire hlye, hogy fél év után se tudja mikor szoktam járni, vagy ezt csak bekamuzta, hogy úgy tűnjön mintha ő nagy hősszerelmesen el akart volna jönni értem, de én gonosz mód nem írtam neki és emiatt meghiúsult ez a terve (és valóbában el se akart jönni csak könnyebb volt rám kennie az okát amiért nem jött...
2017. febr. 24. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi. Tudja ő, mikor van tánc, csak mindenért téged hibáztat.
2017. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem szeretem az ilyet.

Érzelmi manipulátor. Vannak, akik azért csinálnak úgy, mintha benned lenne a hiba, mert így nem éreznek lelkifurdalást amiatt, amit veled tettek...

2017. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Még az is belefér az ilyenek viselkedésébe, hogy ott is volt, meglesett, majd kocsival beelözött téged.
2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Uuuuhh az ilyen emberek bármire képesek hallod bármire amit az előttem szóló írt azt is simán megcsinálják. Tudom mert édesapukám ilyen ember többször megcsalta anyát most elis hagyta(ő anyát és még megis verte) és anyát hibáztatja hogy miatta van minden pedig tudom hogy nem hisz itt lakok hallok látok.
2017. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, akinek a pasija minden nap megkérdezi, hogy mikor végez. Bár hozzáteszem, hogy max csak együtt élnek, de minek. Szóval ebből le lehet vonni a következtetést. Lehet nem tudja, de ha nem tudja, csak azért van,mert nem is érdekli.
2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!