Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónapos kapcsolatban elengednétek a barátnőtöket bulizni a barátnőjével, annak a pasijával és egy másik, idegen pasival?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, ha ezt bejelentené, hogy megy bulizni? 18 éves. 1,5 hónapja vagytok együtt. Ő, egy barátnője, annak a pasija és egy másik, idegen pasi.
2017. febr. 24. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Talan az engedelyedet kerte? Normalis, felnott kapcsolatokban az emberek elmennek neha akar egymas nelkul is bulizni, anelkul, hogy a masik ezen problemazna.
2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Elengednétek? :) Nem az apja vagy.
2017. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Összeveszés van. Tuti, hogy ezért megy. Amikor én egyszer megtréfáltam, hogy megyek bulizni, nagyon kiadakt. Ezért kérdezem. :)
2017. febr. 24. 19:48
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
97%

Nem mennék bele a játszmázásába, és most mint nő, és olyan, akinek a családjában ez mindennapos volt, mondom: ha egyszer beszállsz ebbe a játékba magadra vess! Mert a játszmákban sosem a megoldás a cél, hanem a saját egonk és a győzelem.


Ha egy jó kapcsolatot akarsz, akkor ezt most melegében el is fojtod!

Tehát én halál nyugodtan elengedném, és még valami bókot is elengednék, hogy ő lesz a legcsinosabb lány a buliba érezze jól magát! A bosszút vedd ki most a kezéből, mert később ezzel csak jobban vissza fog élni!

2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Engem a helyedben a másik, idegen pasi nagyon zavarna!Mit keres Ő ott, esetleg bejön Neki a barátnőd, vagy össze akarják hozni Vele? Ha csak a barátnőjével és annak barátjával menne...még talán. De ez a négyes nekem nem tetszene. És nem az elengedés/nem engedés miatt.
2017. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Másik idegen pasi????

Zavarna ez a helyzet.

2017. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 schamuelson ***** válasza:

A "nemes hölgy" feljebb bölcsen szólt.

Egyértelmű, hogy a barátnőd féltékennyé akar tenni ezzel a húzással. Láthatóan sikerült neki. A férfihez méltó reakció tényleg az, hogy pár szóval "elengeded". Pl.: Szeretlek. Jó szórakozást!

Hm, az vesse rá(tok) az első követ, aki nem vétett ilyen hibákat 18 évesen!

2017. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
En tuti nem engednem vagy mondanam neki ,hogy akkor en meg elmegyek mas lanyokkal bulizni!
2017. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem a tulajdonod, oda megy ahová akar, nem kell az engedélyed.


Én, amikor egy ilyet előadott anno az exem, hogy nem enged elmenni a barátaimmal, a képébe röhögtem, aztán természetesen elmentem velük.

Ez a "nem engedném el " egy vicc. Óvoda, de komolyan ahogy egyesek viselkednek. Nem tudom kinek hiszik magukat az ilyen emberek. Bár aki hagyja magát, és egy ilyen után nem megy el a haverjaival, csak mert a pasija/csaja azt mondta, az egy hülye lúzer, és meg is érdemli, hogy irányítsák az életét.

2017. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elengedni, hát mi ő a kiskutyám?:) Értem miért kérdezted, de elengedném, menjen. Bizalom.
2017. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!