Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi járhat a fejükbe az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejükbe az ilyen nőknek?

Figyelt kérdés

Ismerek pár olyan lányt, 20-25 közöttiek, akik bomba nők, már mint nem az a playboy magamzin bomba, inkább ilyen modell alkat, gyönyörű arc, arányos, szép test, stb., jó egyetemre járnak, tehát intelligens nőkről van szó,


ÉS NINCS SENKIJÜK


Tehát nincs kapcsolatuk, nincs barátjuk. Mik lehetnek az okok? Férfi vagyok, szóval nem tudok a fejükkel gondolkodni :D


2017. febr. 25. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy van valakijük.
2017. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
74%
En nagyjabol belehelyezodom ebbe az altalad leirt korbe, es bar van baratom, de ha nem lenne (ot is iszonyatos veletlennel x ezer kilometerrel arrebb ismertem meg pl.), akkor iszonyat nehez helyzetben lennek parkereses szempontjabol, mert egyszeruen nehez olyat talalni, aki megfelelo. Es ha ilyen kvalitasokkal birsz, akkor meg ertelemszeruen nem allsz le minden itt nyavalygo gyakoris sraccal pl. csak azert mert jaj, de aranyosnak es kedves mondjak magukat, es jaj de mindent megtennenek egy ilyen lanyert. Ennel picit tobb kell, amit nagyon ritkan lehet megtalalni.
2017. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
40%
Benne van a kérdésben a válasz. Intelligens nők, tehát nem teregetik ki a párkapcsolatukat az utcára.
2017. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
83%

Mintha egyedül lenni főbűn lenne :D

Mások véleménye alapján beillek a kategóriába és nem értem csak azért mert valaki szép/ jó egyetemre jár miért ne akarhatna egyedül lenni?

Én mindig azt vallottam, hogy csak akkor legyek együtt valakivel, ha az tényleg jó, ha valakivel nincs kémia, nem működik azért nem jövök össze vele/maradok vele, hogy ne legyek egyedül. Szerencsére sok nő manapság már meg tud állni a két lábán, nem feltétlen kell kapcsolatban lennünk ahhoz, hogy teljesnek érezzük magunkat. Inkább várunk a megfelelőre, mintsem összejöjjünk valakivel akivel látszik, hogy nem lesz tartós, kielégítő minőségű hidd el megéri :)

23

2017. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
0%
#4-es és jobb otthon maszturbálni magadban?
2017. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
16%
Vagy senki sem elég jó nekik, vagy elviselhetetlenek, vagy ri bancok.
2017. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Az okokat tőlük kéne megkérdezni,már ha ismerősök vagytok. Mindenki ha magába néz tudja miért van egyedül. Hátha bátrak lesznek és elmondják.
2017. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
94%
5-ös: Én nem a négyes vagyok, de a magam nevében válaszolva: sokkal jobb maszturbálni, mint egy idióta s...ggfejjel szexelni.
2017. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
26%
Én alapból nem is próbálkoznék ilyen "nőknél". Talán azért nincs senkijük, mert az átlagos srácokat észre sem veszik, esélyt sem adnak nekik, még csak rájuk sem néznek... Majd 1-2 év és azt látod, hogy egy BMW-ben ülnek valami kigyúrt, szolis, gazdag alfahím pasival.
2017. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
0%

#8-as, erősen kétlem, hogy csak ez a két véglet létezik: herceg, fehér lovon - idióta seggf3j

Vagy innen indítasz, minden férfi idióta seggf3j alapból?

2017. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!