Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan reagálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagálna barátnőm, ha ezt megtudná?

Figyelt kérdés

Huszonéves férfi vagyok, párommal másfél éve vagyunk együtt.


A problémám pedig az, hogy gyógyszert kell szednem a szexhez.


Mivel a kapcsolatunkról az utóbbi időben egyre többször szóba jött, hogy fokozni kéne (tehát összeköltözni), ezért most bajban vagyok. Jelenleg csak heti 1-2 alkalommal van lehetőségünk együtt lenni és jelen körülmények között még kivitelezhető a gyógyszerszedés.

De nem tudom mi lenne, ha együtt élnénk.

A gyógyszertől kiváló formában vagyok, utána barátnőmmel kb. madarat lehetne fogatni. De nélküle...


Mit javasoltok, hogyan kéne kezelni ezt a helyzetet?


2017. febr. 26. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem voltál még orvosnál? Mert a merevedési problémáknak huszonévesen lelki okai is lehetnek... Ez a megoldás. Nekem nem egyyértelmű, hogy most a barátnőd tudja e hogy gyógyszert szedsz.Mert ha igen, és így is veled van, akkor gondolom az összeköltözés után is tudja hogy állnak a dolgok, és ha eddig veled volt utána is veled lesz.Ha nem...hát akkor talán vele is beszélni kéne.De én orvoshoz mennék el.
2017. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, rendszeresen vissza is járok, hogy felírja a gyógyszert. Voltam már egy csomó vizsgálaton, vérvételek tucatjain, mindenféle tanácsadáson. Fizikailag semmi bajom.

Voltam ezenkívül szexuálpszichológusnál és "hagyományos" pszichológusnál is, de nem sikerült segíteniük.


És NEM, barátnőm NEM tudja, hogy gyógyszert szedek. Ennek a ténynek a feltárásán gondolkodom, de nem tudom, hogyan reagálna, ha közölném vele, hogy gyógyszert kell szednem a szexhez.

2017. febr. 26. 09:24
 3/22 anonim ***** válasza:
A tunetek kezelese helyett a problema megoldasan gondolkodj, mert amit most csinalsz az egy ongerjeszto folyamat max. egy szivinfarktussal a vegen tul koran. De mi a konkret problema amugy? Gyogyszer nelkul egyaltalan nincsen erekciod? Reggeli sem?
2017. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ideje elkezdeni őszintének lenni, mert így csak folyamatosan frusztrálod magam, ami miatt még inkább szükséged van a gyógyszerre.

Ha már összeköltözésnél tart a beszélgetés, akkor kell olyan komolynak lennie a kapcsolatnak, hogy ezt megértse.

2017. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nincs reggeli erekcióm, spontán erekcióim sem szoktak lenni. Későn kezdtem a nemi életet élni, és olyan volt, mintha úgy 20 éves korom fölött a nemi vágyam rohamosan csökkent volna, majd el is múlt. Időnként van, hogy jobban kívánom, de még az sem az egészséges nemi vágy, hanem csak az árnyéka.


A megoldást pedig hidd el, keresem, amióta az első gyógyszerdarabomat bevettem, azóta keresem. Próbáltam már mindenféle étrend-kiegészítőt (például királydinnye), teákat (szurokfűtea), életmódváltást (sportolok, étkezésre figyelek, multivitaminokat szedek). Voltam szexuálpszichológusnál. Voltam sima pszichológusnál, miután a szexuálpszichológiai kezelés nem segített. Voltam egy csomó vérvételen, hogy mi a bajom. Szóval hidd el, a megoldásom NAGYON sokat gondolkodtam, de nem találtam.

2017. febr. 26. 09:51
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha voltál orvosnál, akkor az a következő lépés, hogy elmondod a barátnődnek.Ez egyértelmű.Lehet csak sz..ar volt a pszichológus,keresgéljél még,lehet találsz olyat aki jobban ért hozzá,kifejezetten erre specializálódott. Nem egyszerű az biztos,de nem lehet úgy élni valakivel évekig,h nem tud róla.Amúgyis rájön egyszer,meg magad miatt is,úgyhogy vele mindenképp beszélni.
2017. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én hogyan reagálnék? Ha tényleg szeretlek, akkor valószínű rommá aggódnám magam,hogy egyszer kinyiffansz, meg hogy mi bajod lehet.Én segítenék,meg kitartanék.Meg lehet nyomnám ezt a próbáljuk meg mi történik gyógyszer nélkül dogot többször is, mennyire vészes.Hát meg vinnélek orvoshoz, és nem érdekelne hogy te már voltál itt meg ott.(1,6)
2017. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Nincs reggeli erekcióm, spontán erekcióim sem szoktak lenni. " - nekem se, de attól a szex még megy (60F)

Ha orvos írta, akkor rendes gyógyszer lehet, nem valami gyanús, ártalmas marhaság.

Mielőbb beszélj erről a barátnőddel, bármi is lesz a reakciója (de miért volna negatív?) - mert az úgy nem fog menni évekig, hogy parázol és sunnyogsz!

2017. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy teljes kivizsgálásra? Pajzsmirigy vizsgálat stb? A vérvétel egy nagy semmi
2017. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Költőnő? ***** válasza:
Ennek nagy valószínűséggel gyermekkori lelki okai lehetnek, ezen a vonalon mennek tovább.
2017. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!