Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagalna a ferfi, ha kijelentenem, hogy ha bizonyos idonkent nem talalkozik velem, szakitunk?

Figyelt kérdés

A baratom nagyon sokat dolgozik, s ritkan van ideje ram. Bizonyos tavolsag is van koztunk, 40 km. Eddig megerto voltam, de ugy latom, ez csak oda vezetett, hogy egyre ritkabban talalkotunk. En csak ot szeretem, de ez igy nem mehet tovabb. Probaltam mindenfelekeppen elmagyarazni, hogy ez igy miert nem jo, de csak az hajtogatja, hogy o elfoglalt. Szeretnem megmondani, h pl ha tiz nap eltelik, es nem talalkozott velem, akkor hagyjuk annyiban. En nem szeretnem elhagyni, de ugy erzem hatarozottsagra van szukseg. Es nem is tudom mar, hogy o mit szeretne tolem. Ugyhgy, ha latom rajta, hogy igyekszik beleferni abba az intrevallumban, akkor az jo jel lehet.

Nem szeretnek onzo es autoriternek tunni, a parom nyugodt ember, nem szeret veszekedni, de mar sok ideje csinaljuk azt, hogy akkor talalkozunk, mikor ideje van. Mostmar eltelt 2 honap, es meg mindig nem er ram. Nem tudok ma szemethunyi efolott.

Valaszaitokat koszonom.

23L, 25F


2016. okt. 3. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell beszélni,mert tényleg kevés ez az idő,igy nem műkődik sokáig ez a kapcsolat.De nem kell egyből a fejéhez vágni ha nem találkozunk kicsit gyakrabban szakitunk,megkéred szánjan annyi időt rád,mert megszeretnél vele valami fontosat beszélni.
2016. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van valakije rajtad kivul. Szerintem szakits vele. O nem mer szakitani.

N

2016. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Eleve nem értem azokat, akik 40-50 km távolságban élő emberrel kezdenek "párkapcsolatba". Pont azért, mert a napi szintű kapcsolattartás, a személyes találkozás szinte lehetetlen. A heti egyszer összefutunk meg nekem nem párkapcsolat.

Az, hogy két hónapja nem volt rád ideje, egyszerűen annak a jele, hogy nem vagy fontos neki. Bakker, nekem volt olyan "kalandom", aki 1200 km-re lakott tőlem, de a havonta, két havonta találkozást mi is meg tudtuk oldani.

Nem kell semmilyen feltétel, mert fenyegetőzés. A legegyszerűbb, ha megmondod, neki, hogy bocs, de már megszoktad a hiányát, és jobb is, ha nem találkoztok többet.

Egész pontosan nem fog az életedből semmi hiányozni, hisz eddig sem voltatok együtt. Attól, hogy napi kétszer írtok egymásnak viberen, az nem szerelem.

2016. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy hogyan reagálna!
2016. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De en nem tudok olyan egyszeruen lemobdani valakirol es aztan hopp ujat keresni. Nem az alapjan valasztottam h milyen tavol van, hanem, hogy milyen az ertekrendje, mit akar az elettol es milyen ember o. Csak o tetszik nekem. Nem tudom valtogatni a pasikat ugy mint a fehernemut. Minden este mas.

Nem lenne ez derult egbol villamcsapas, sok ideje huzzuk mar. Amiert megerto voltam vele az az volt, hogy o egy nagyon gatlasos es visszahuzodo ferfi, es lassan haladtunk.

2016. okt. 3. 08:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj 10 nap az nagyon sok, 2 hónap meg rengeteg, nincs senkitek, és ha ő hétvégén nem dolgozik akkor nincs azaz isten, hogy ne tudnátok találkozni legalább egyik nap.


Ilyen csak akkor van, ha a másik félnek nem vagy elég fontos, nem szeret úgy ahogy kéne, illetve legrosszabb esetben van valaki más is neki.


Okés, hogy te nagyon szereted őt, és nehezen tudod elengedni, de kissé egyértelmű, hogy sz**arik rád.

2016. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van számos jó tulajdonsága, de a helyzet az, hogy amit nyújt, az neked kevés, és nem érzed jól magad a kapcsolatban. Nyilván nehéz váltani, mert nem hiszed el, hogy akadna olyan ember, aki amellett, hogy pozitív tulajdonságokkal rendelkezik, még azt is nyújtja, amire vágysz. És amíg ebben nem hiszel, addig nem is lesz ilyen ember, szépen beleragadsz egy erősen kompromisszumos kapcsolatba, amiben csak szenvedsz.
2016. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2 honap? En mar nem is lennek vele. Azert oke,hogy van dolga az embernek,de 40km se egetrengeto.

Ilyet az csinal,akinek nem vagy fontos. Ennyi. Ezen nincs mit magyarazni.


es nem pasikrol pasikra kell ugralni:) de maradni olyan mellett aki kb sz.rik a.fejedre?

ugyan...

en pont ez miatt szakitottam. Pedig nehezen lepek ki. De egy ilyen minek?

Tulzottan nem vag foldhoz,pedig nem rovid kapcsolat volt,csakhogy mar kozbe se volt velem. Jo par honapja. En eroltettem kb.

annyi van,hogy minusz stressz,hogy miert nem akar velem lenni.

2016. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egész pontosan nem fog az életedből semmi hiányozni, hisz eddig sem voltatok együtt. Attól, hogy napi kétszer írtok egymásnak viberen, az nem szerelem.


nagyon jol megfogalmaztad,es teljesen igaz

2016. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj de teljesen hülye vagy. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Hiába parancsolsz rá, ez nem igy működik. 40 km amúgy lóf.asz. Illene már észre venned hogy nem vagy fontos neki.
2016. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!