Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozakodjak elő a barátomnak azzal, hogy szeretnék az ikertestvérével édeshármast? 19/L

Figyelt kérdés

Szoval a paromnak aki egy irto jo pasi es kivul belul imadom van egy ikertestvere aki majdnem teljesen ugyan ugy nez ki mint o. O egy picit magasabb meg szerintem a baratom helyesebb de o is nagyon jo fej aranyos. Tenyleg csak en meg kb a rokonaik tudjuk megkulonboztetni oket es hat en sosem csalnam meg a baratomat nem erdekel mas fiu. De neha fantazialok rola es biztos vagyok benne, hogy mar mas lanynak is megfordult a fejeben, hogy ha a parjabol esetleg ketto lenne vagy harom akkor az bizony igencsak tetszetos dolog lenne.


Es hat igazabol az ikertestvere pont olyan mint o es neha fantazialok rola es mar a gondolattol is kikeszulok. Persze nem csalnam meg soha a baratomat de ha o is benne lenne akkor en egybol ugranek :D


Nem vagyok ribi o a masodik baratom es tenyleg nem csalnam meg :) De o nagyon joba van a testverevel es tudom, hogy pl meztelenkednek egymas elott es meseltek hogy mar csinaltak ketten egy lanyt... Eloszor feltekeny voltam aztan rajottem hogy csak en akarok lenni az a lany :))) Annyira jo lenne de meg merjem ezt emliteni a baratomnak? O nagyon szeret engem es nem akarom megbantani. Sokkal tapasztaltabb nalam ilyen terem de nemtudom ehez mit szolna.


Szerintetek van erre eselyem, hogy megkapom amire vagyom? Hogyan hozakodjak elo vele? Arra gondoltam viccesen feldobnam a temat mintha csak poen lenne es megneznem hogy reagal ra. Ez nem elitelendo ugye? Ugye ettol en meg nem leszek "olyan" lany?


2017. febr. 26. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Sok a bunkó hozzászólás....mintha soha meg sem fordult volna a fejükben a 3as. Ja, hogy az a baj, hogy két pasi egy nő a felállás? Vagy miért kell?


Kérdező. Az, hogy a pasidnak van egy ikertesója, nem azt jelenti, hogy kettő van belőle. Megcsalás lenne. Szerintem parod nem örülne neki...esetleg ha csak szexkapcsolatban lennétek.

Én fel sem vetném a kérdést.

2017. febr. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6-os!Király vagy! Sírok! XD
2017. febr. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha nem szeret biztos belemegy. Próbáld ki! Ha meg elküld a fenébe, akkor az azt jelenti ő is rájött, hogy milyen éjsötét vagy.Az is jó,neki mindenképp.
2017. febr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja és nekem van ikertestvérem,de nem jutott eszembe, hogy csináljunk egy hármast a faszijával.De az sem, hogy ha találkozom egy ikerpárral,akkor 4-esbe nyomjuk,vagy csak én a 2 pasi ikerrel. Biztos mert nem vagyok akkor idióta mint te.A mindenkinek eszébe erős túlzás.(előző)
2017. febr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem izgatott soha a hármas.Nekem egy nő is elég.Legalább csak rá tudok koncentrálni.

Te egy olyan lány vagy.Hiába ez a második kapcsolatod.Nem a mennyiség tesz rib😃anccá.Hanem a viselkedésed.Úgyse tudsz ellenálni a kísértésnek.Hidd el az ikertesója ugy is beköpp.Kettejük közt jobb a viszony mit te és a párod közt...

K😃urva.....

2017. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%

Először is talán azért nem kellene, mert a testvére.

A másik pedig hiába néz ki úgy, mint a barátod, attól ő még nem az, hanem egy másik induvidum, tehát ez sem ment fel téged, neked csak a teste fontos, hú de helyes... Egy szuka vagy aki senkire sincs tekintettel. Szólj az apjának is lehetőleg... hülye pi tsa.

2017. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy belemenne,mivel már csináltak ilyet...
2017. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

"Hogyan hozakodjak elő...?"

Öööö...


SEHOGY!

2017. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha a párom ilyennel hozakodna elő, AZONNAL dobnám, aztán felőlem összedughat az ikertesómmal is, pont leszarom, de ezt nem.


Egyébként a párom öccse rendkívül hsonlít rá - szeme, ajkai -, de eszem ágában sem lenne összejönni vele, mert a kedvesemet szeretem, nem a testvérét.

2017. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!