Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan párok, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan párok, ahol a férfi csendes, félénk, visszahúzódó, a nő nyitott, beszédes, szóval ő a domináns fél? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, a fordított verzió sokkal gyakoribb, de érdekel, hogy tudtok-e ilyenről.

2017. febr. 27. 17:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom viszonylag beszédes, de pl társaságban, főként ha idegen társaság, inkább én vagyok a nagydumás. Ezzel nincsen gondom, mellette sose érzem, hogy pátyolgatni kéne, míg korábbi kapcsolatban állandóan ment a fight, és én voltam az elnyomó... pedig ott nagyjából ugyanannyira voltunk showmanek...
2017. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
3. vagyok és annyit még hozzátennék, hogy velem szemben azért a párom nem olyan visszahúzódó, hiszen hol érezze magát az ember biztonságban, ha nem a párkapcsolatában? Másokkal nagyon is visszafogott, ha el is jön velem társaságba, képes órákon át csendben ülni (nem is szeret társaságba járni). De itthon azért jóval beszédesebb. Az tény, hogy igényel naponta több órányi egyedül töltött időt, amikor a hobbijaival foglalkozik, elvonul magában, de ha együtt vagyunk, akkor azért nem szótlan. A visszahúzódó emberek is meg tudnak nyílni azért a biztonságos kapcsolataikban!
2017. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hümm nálunk is párom a csendesebb, komolyabb, én pedig a hangosabb, lelkesebb, aktív. De nem veszekszünk ha gond van azt megbeszéljük s közben se feledjük egymást tisztelni. Nem nyomjuk el egymást közösen döntünk a dolgokban. Õ élvezi ha programokat szervezek, lelkesedem s viszem bele míg én is megtanultam teret adni neki amikor szüksége van rá.:)
2017. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!