Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávra működhet e úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávra működhet e úgy egy kapcsolat, hogy egy beszédes társasági nőt nézek ki magamnak, de én nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Sokan kérdezték tőlem, hogy ezt tudnám e tolerálni, és tudnám, mert én nem vagyok valami beszédes és társasági, és ezt a gyengébb tulajdonságot nem szeretném viszontlátni a páromban. Szeretném, ha jó tulajdonságokkal kiegészítenénk egymást. Szerintem jó dolog, ha egy pár dologban nem egyezünk. Beszédes társasági alatt nem az ilyen örök bulizós vagány csajokat értettem, hanem kedves, szolid, aranyos nőkre.
2013. márc. 2. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Működhet, ha a párod nem zavarja...
2013. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet. Sőt még jót is tehet, mert lehet, hogy kicsit jobbban megnyílsz majd te is.
2013. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha őt nem érdekli, hogy nem figyelsz rá, téged meg nem érdekel, hogy ÖRÖKKÉ pofázik és egy pillanatnyi csend sincs körülötte.
2013. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen..
2013. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy pofázzon egész nap, hanem hogy tudjunk beszélgetni mindenről és ne legyünk kussba, és tényleg vágyok egy kis változásra, hogy beszédesebb legyek mellette, de mellé én is megpróbálnék nyújtani neki egyéb jó dolgokat. :)
2013. márc. 2. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem, de ez nem attól függ, hogy valaki beszédes-e vagy sem, mert ha egy húron pendültök, akkor nem fog felmerülni hogy valaki sokat beszél a másik meg kevesebbet, mert pont annyit fogtok amennyi mindkettőtöknek szükséges.
2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom. Én magamnak való vagyok, ő pedig társasági. Mindig oda ment, ahol a sok ember volt, beszélgetett, ismerkedett. Kerti parti, vagy családi összejövetel esetén ő ment nyüzsögni, én meg szórakoztam magamban a gép előtt. :D Nem értette, miért vagyok ilyen, próbálkozott néha, hogy belevigyen az életbe, de én szeretem magamat ilyennek, és nem érzem ezt gyenge tulajdonságnak, mint ahogy te, kérdező. Sőt! Szerintem tök király, ha egy ember elvan magában, mint a befőtt. Ez egyfajta függetlenség, és a függetlenség előny! Úgyhogy maradtam ilyennek, és kész. Egyedül járt bulizni, de én sosem féltékenykedtem, hadd menjen. Jól elvoltunk, vagy másfél évig voltunk együtt, és nem is emiatt lett vége, hanem egyéb okból. Szóval működőképes lehet a dolog, ha megadjátok egymásnak, amire a másiknak szüksége van, és nem maceráljátok egymást az eltérő jellemvonások miatt.


30F

2013. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!