Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a nagyobb bunkóság?

Figyelt kérdés

A barátom kiakadt, hogy amikor nálam aludt, és én rosszul voltam, (hányingerem volt és hőemelkedésem), akkor elmentem egy másik ágyba, hogy egyedül aludjak, és ne mellette. Elmondtam neki, hogy miért másztam át máshová aludni, de szerinte ez akkor is nagyon nagy bunkóság volt részemről, pedig az az ágy is ugyanott van, ahol ő is aludt, tehát egy helyiségben aludtunk. Szerintem ez nem bunkóság, mert azért másztam át másik ágyra, mert izzadtam, mint egy ló, és azt hittem, kitaccsolok, és ilyen helyzetben nem kívántam mellette szenvedni.

Tegnap felhívott telefonon a pasim, és beszélgetés közben egyszercsak hallottam a csorgást... Konkrétan telefon beszélgetés közben hugyozott. Nem hisztiztem, csak megkértem, hogy tiszteljen meg annyival, hogyha telefonon beszélünk, és el akar menni wc-re, akkor arra az időre tegye le a telefont. Erre ő mondta, hogy a falon is áthallatszik, ha valaki pisil általában, és akkor nem zavar... Ráadásul én vagyok a bunkó kettőnk közül, mert átfeküdtem egy másik ágyra... Tisztában vagyok benne, hogy a legtöbb wc-ből gyakran a falakon át is kihallatszik, hogy mi folyik odabent. Ez egyáltalán nem zavar és nem is érdekel. Viszont szerintem tahóság telefonálás közben csurgatni, mert hiába vagyunk együtt már 2 éve, nem kívánom végighallgatni a telefonon, amint pisál...

Ti mit gondoltok? Tényleg én vagyok a bunkó?



2017. febr. 27. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hülyeség volt a különalvás miatt hisztiznie. Így volt kényelmes, kész. De neked is a pisilés miatt. Mit zavar, tök természetes folyamat. Én is szoktam pisilni miközben telefonálok a párommal. Sőt, néha ha eresztek egy hangos galambot, szólni is szoktam neki, hogy ugye hallotta, mert csak neki készült :) 25/N
2017. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

#11 :DDDD


Én is simán telefonálok a barátommal akár szärás közben is, de cseteléskor is közöltem már vele, hogy a vécéről írok. Nem tudom, nálunk ez valahogy nem probléma...


Csatlakozom a többiekhez, szerintem is felesleges problémagenerálás folyik nálatok. Egyik eset sem volt bunkóság, szimplán hiszti. Tök érthető, hogy nem akartál a párod alá hányni, ezen pörögni hülyeség, de ez a "tisztelj meg hogy nem hugyozol telózás közben" is rémesen felesleges nyafi.

2017. febr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Én84 ***** válasza:

Jön még egy konzervatív,leszavazandó válasz.

Én is bunkóságnak tartom,ha valaki telefonálás közben vécézik.Nem hiszem el,hogy van olyan fontos telefonbeszélgetés vagy olyan hírtelen jött pisi-kaki,hogy ne lehetne kibírni.

Az én párom tisztában van vele,hogy ez nekem nem jön be és tiszteletben is tartja.Lehet ő ne problémázna,de én biztos kinyomnám.

És a kérdező nem azt írta,hogy ökölharcot vívtak a 2 eset miatt,hanem véleményt kért.

2017. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#10, akkor egyszerűen ne válaszoljon a kérdésre, senkinek nem fog hiányozni a felesleges off. Mellesleg, ha kisebb gondja nagyobb, mint hogy a kérdésekre választ adjon, akkor mit keres az oldalon?
2017. febr. 28. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!