Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan gondolhatom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolhatom, hogy nem szeret már úgy? Ti ebből mit szürnétek le? Nagyon fonto$ számomra.

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt. Kb másfél éve hétvégéken vagyunk együtt, a munkája miatt. Nehéz döntés volt, de úgy egyeztünk, hogy kibirjuk, mert másképp nem tudna gyüjteni a közös jövőnkre, és mikor én szüneten vagyok(még egyetemezek) akkor még vele is mehetek.


Szóval eleinte nagyon kedves, figyelmes volt velem, hozott 1-1 virágot, nasit mikot jött hozzám és elárasztott szerelmes üzenetekkel. Még mikor 1 évesek is voltunk, olyanokat mondott, hogy már könnyezik bele, annyira hiányzom neki, sajnálja, hogy ezt kell csinálnia és nem lehet velem, alig várja, hogy lásson, ölelhessen, hozzám bujjon és mindig velem feküdjön és keljen, szóval gyönyörü dolgokat irtunk egymásnak. Ma már csak annyi, hogy hiányzol, szeretlek, puszi. Ha próbálok kicsit érzelmeskedni és jövök azzal, hogy mennyire kár, hogy még mindig csak két nap lehetünk együtt azt mondja most nincs mit csináljon, ki kell birni. Holott annyira várnék egy kis megerősitést, pl ne féljek mert minden jó lesz, ő is nagyon sajnálja és inkább velem lenne stb.

Ha vitáztunk régebb, akkor utána mindig olyat mondott,hogy megszakad a szive, sosem akar elvesziteni, ne veszekedjünk, imád engem. Most már ha ilyen van azt mondja ha nem tudom elhinni h mi miért volt(vita forrása) akkor nincs mit csináljon ennyi...persze utána mindig eljön és megölel...

Régebb olyanokat irt, hogy mennyire csodálatos vagyok, mennyire örül nekem, pont ilyen lányra vágyott 23 évig, talán túl jó is vagyok, csodás ember...

Ez akkora önbizalmat adott, és végre elhittem, hogy tényleg ennyit érek én is.

Mostmár sose mondja ezt, és szerintem emiatt is eléggé önbizalomhiányos lettem, beleestem abba, hogy már kérdezgettem, hogy jó vagyok-e, szeret-e még úgy, még mindig úgy gondolja-e... Tehát vártam a megerösitést, de ez sem tartott sokáig, mert hisz nem magától mondta...

Régebb arról ábrándozott, hogy milyen lesz a közös jövőnk, ma már nem mondja. Vagy ha ezt akkor emlitette, akkor ahhoz tartjuk magunk és minek folyton felhozni?

Nemrég volt a névnapom, anyum élettársától, anyukájától és testvérétől is kaptam virágot, tőle semmit. Igaz egész nap együtt voltunk, viszont közben is vehetett volna egy Bounyt vagy akár egyetlen szál virágot. És ne higgyétek azt, hogy ennyire anyagias vagyok, mert egyáltalán nem, csak jól esne ha látnék egy kis kedvességet, törődést, és amúgy is imádom a virágokat. Én minden hétre adok neki csoki útravalót, sokszor főzök neki, vagy teszek kaját abból ami épp otthon van, szóval mindig gondolok rá, próbálok jó barátnő lenni, kedvében járni, nem hisztizni stb de eléggé érzelmes vagyok, szóval a kedves, biztató szavak is elegek ahhoz, hogy boldog legyek.

Egyébként mikor együtt vagyunk mindig babusgat, meg puszil, szex is jól müködik, vagy ha nincs pénem arra a kirándulásra ahova mennénk akkor ő állja, szóval nem értem az egészet.

Ilyen egy hosszútávú kapcsolat? Nem várhatom mindig azokat a dolgokat amik az elején voltak? Akkor nálam hogy nem változott semmi azóta sem? UGyanúgy könnybe lábad a szemem ha indul, ugyanúgy mindig rá gondolok, mindig hiányzik és kedvében járok.

Mit gondoltok?20L


2017. febr. 28. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

-Minden kapcsolatban alábbhagy a kezdeti lelkesedés idővel, ez szinte természetes.

-Régen rossz, ha az "önbizalmad" egy másik embertől függ. Az nem ÖNbizalom.

2017. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nála már elmúlt a lila köd, majd nálad is elmúlik. Hosszú távon nyilvánvalóan nem működik, hogy csak hétvégén vagytok együtt.
2017. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez azt jelenti, hogy sosem fogok neki annyira fontos lenni, mint akkor? Nem fogok olyan szerelmesleveleket, virágot kapni, amit szivből, magától ad?

Nem tudom mások hogy vannak vele, de nekem befolyásolja az önbizalmam, önképem az,hogy a párom teljesen elégedett velem illetve megerősit abban, hogy értékes vagyok. Ha pedig nem látom azt, hogy az általam imádott férfi odalenne értem, eléggé rosszul tud esni:(

2017. febr. 28. 16:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak addig terveztük igy,amig én is végzek az egyetemmel, aztán kimegyünk együtt külföldre. De nem tudom mit gondoljak most.
2017. febr. 28. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
De ha figyel rád és jó vele egyébként akkor mi a csodáért kellene állandóan bókolnia? Egy érintés simogatás a megfelelő pillanatban sokkal többet mond minden szónál, őszintén szólva még olvasni is nehezemre esett, pedig amúgy egy érzelmes nőnek tartom magam.
2017. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek téged, amiért ugyanarra vágysz, ami a kezdeti időkben volt. De sajnos már pont olyan úgy sem lesz, mint akkor volt. Én is hasonló módon éreztem a párom iránt, mint te a párod iránt, de valahogy bennem is elmúlt, igaz én nő vagyok. Nálunk fordítva van ez. A páromnál nem múlt el semmi, és ő hiányolja hogy én kicsit kevesebbet foglalkozom vele. Én is szeretném visszahozni a régi szép szerelmes időszakot, de már nem lehet. Pedig szeretném érezni ugyanazt a szívdobogást mindegy egyes csóknál, mint amit eleinte éreztem. Ugyanakkor ugyanúgy szeretem, tisztelem őt, ahogy a legelején. Elmúlt az iránta érzett szerelmem, valószínű hogy a te pároddal is ez történhetett. De attól még ugyanúgy szeretem a páromat, és fontos nekem, biztos a te párod is így van veled.
2017. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit eltúlzod ezt az egészet. Akkor kellene siránkoznod ha le se szarna. Na akkor lenne rá okod. Meg ha a szex sem működne. De őt is meg lehet érteni, azért dolgozik, hogy a közös jövőtökre gyűjtsön. Ennek ez az ára. Legyél türelmesebb. Vagy ha neked ez nem felel meg akkor keress mást aki állandóan körülötted forog és folyton folyvást bokolgat. Egy idő után szerintem az is unalmas.

29N

2017. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
# 7: Az is csak ideig-óráig tartana. Igaz, vannak emberek, akik képtelenek meglenni a kezdeti lángolás nélkül. Ők azok, akik 2 évente cserélgetik a párjukat, vagy maradnak a régivel, de megcsalják az újdonság varázsáért.
2017. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as #7 vagyok.

Akkor annak aki emitt cserelgeti a pasiját egészségre. Dehogy nem is lesz boldog az is biztos.

2017. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre mondják a pasik, hogy kifogott halat nem etetünk. Aztán csodálkoznak ha a nő félrelép.
2017. márc. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!