Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szűrnétek le ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szűrnétek le ebből?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem. Nagyon szimpatikus, normális lánynak tűnik. De kiderült, hogy 20 éves létére már 13 fiúval/férfivel volt együtt. Volt egyéjszakása is, de párkapcsolatok terén elmondása szerint hűséges. Ti hagynátok inkább? Vagy ismerjem meg, aztán meglátjuk? Amúgy tényleg olyan kis normálisnak tűnik, meg nagyon jó fej, de ez elbizonytalanított.
2016. dec. 6. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is tobb kapcsolatom volt mar..es huseges tipus vagyok :)) Ismerd meg..:) nem veszitesz vele semmit. kerdezz korbe rola maximum ,hogy milyen a viselkedese kapcsolatban...egy probat meger.. Sok sikert :)


19/L

2016. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

alamuszi nyuszi nagyot ugrik, tartja a mondás..


Szerintem nincs ezzel semmi baj, pont annyira lehet hűséges mint az akinek csak 1 vagy 2 kapcsolata volt.


Ha ugy jönnél vele össze hogy lenne mellette pasija, akkor mást mondanék mert akkor az a mondás lépne érvénybe hogy "mindenki úgy megy ahogy jött" tehát az szépen félrelépne.

2016. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd
2016. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gandalf szavai jutnak erről eszembe, csak úgy egyes számban.

Fuss bolond!

2016. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!