Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a vőlegényem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a vőlegényem, de egyetlen egy emberért mégis el tudnám hagyni. Senki másért nem, csak azért az egy emberért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk. De sajnos 2-3 havonta rám jön a vágy egy másik férfi iránt, ilyenkor zavar a párom. A másik férfihez soha nem volt közöm és nem is lesz, bár nagyon szeretném. Félek hogy rossz döntést hozok ezzel az esküvővel. 23L
2016. szept. 9. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Megvalaszoltad. Jobban jar szegeny volegenyed, ha talal egy olyan not aki biztosan hozzamenne. Inkabb szakits. Ha ez felmerul, reg rossz.
2016. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
Ne menj hozzá. Kínszenvedés lesz. Hiába nem volt közöd a pasihoz. Képtelen vagy túllépni rajta. A kapcsolatodban nem lesz meg az őszinteség, és képes vagy párod ellen fordulni ha olyan hangulatod van. Így ne kezdj senkivel!
2016. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Növessz gerincet.
2016. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Van egy bizonyos sztár aki ha belém szeretne elhagynám a párom. Szeretem én csak ahez az emberhez vonzódok. Mivel ez sosem történik meg így semmi értelme az egésznek. Viszont ha valami ismerős vonz az necessebb.
2016. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Az a baj ezzel a vonzódással, hogy amikor meg valósággá válik akkor hatalmas csalódás éri az embert. Kérj időt a vőlegényedtől és próbáld ki azt az egy embert akiért otthagynád, lehet akkorát fogsz csalódni ha találkoztok párszor, hogy ugy fogok érezni nem jelent semmit.
2016. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenem nekem is van. Akármikor megjelenne az ajtóban, eszemet vesztve borulnék az ölébe. Más kérdés, hogy ha együtt élnénk, egy hét után kisbaltával verném agyon, mondjuk én beljebb vagyok, mint te, mert TUDOM, hogy semmi nem működne közöttünk, ami egy életre össze kell, hogy tartson két embert. De attól még hullaszerelmes vagyok belé. Tudni kéne, hogy a másikhoz miért nem volt soha közöd, és hogy milyen ember.
2016. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy ez csak egy teljesen izolált dolog-e, mert az a pasi valamiért vonz, vagy annak a tünete, hogy a párod nem vonz, vagy szeretnél még egy kicsit "élni"?
2016. szept. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Senki más pasi nem vonz annyira hogy elhagyjam érte a párom. Csak ő. Vele biztos hogy soha nem sikerülne. Külföldön él, csak néha jár haza a szülővárosába (ahol én is élek), 14 évvel idősebb, lehet hogy van barátnője is. Már vagy 5 éve nem beszéltünk semmilyen szinten. Eselytelen a dolog. Még véletlenül sem tudnék összefutni vele.
2016. szept. 10. 09:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésen gondolkoztam az imént...csak nálam a különbség, hogy a másik fél az exem, akivel még tiniként voltam együtt de amit leírtál 100%ban igaz rám is. Csak mi a mai napig tartjuk a kapcsolatot és ezért kavar fel X havonta.


Én azt a megoldást választottam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot; de ettől függetlenül a vőlegényemmel is.

Nem tartom fair dolognak részemről (hiába van az, hogy az ember nem tud az érzelmeinek parancsolni...Tehát nem szándékos dologról van szó...) és tudom azt, hogy mégha most újból el is tudom magamban nyomni ezt az egészet, később úgyis újra és újra elő fog jönni s jobban jár a párom is, ha talál másik nőt.

Bár nálunk nagy szerepet játszik ebben az egészben az is, hogy a kapcsolatunk alapból nem a legfényesebb egy ideje s borzasztóan vágyom a szeretetre...:(


Ezt tudom neked is javasolni, hogy inkább lépj ki ebből a kapcsolatból. Idővel jobb lesz és akár még egymásra is találhattok azzal a másik pasival vagy akár egy jobbal.

De ha gondolod írj privit, ha beszélgetni szeretnél :)

2016. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez keves lesz.


es konnyen dobalozol a szavakkal, hogy imadod, meg csakis egy ferfi. es mi van a tobbi erdekes es vonzo ferfivel, akikkel meg csak ezutan fogsz megismerkedni?


en onnan tudom, hogy valakit tenyleg szeretek, hogy az osszes tobbi ferfi, aki korabban tetszett, elkezd nem erdekelni.

2016. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!