Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exével lefeküdt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exével lefeküdt, akkor esélyes, hogy őt szereti?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel most szakítottam.

Tudni kell, hogy nem vagyunk fiatalok.

Én 38, ő 40. A barátnőjével rossz volt a kapcsolatuk, 9 év után szétmentek, de van közös gyerekük is.

Kiderült, hogy 3-4 hete átment és lefeküdt vele, nem is egyszer, 2-3x. Kiderült, mert van sok közös ismerős. Igaz, ittak.. de a másik két allalommal nem.


Szerintetek még szereti?? Tudom, hogy hülye kérdés... de mi van ha csak úgy és nem is szereti?

Azt tudom, hogy az exe ki akar vele békülni.


2017. márc. 2. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudhatjuk hogy szereti e még vagy sem. Szex lehet szerelem nélkül is.
2017. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Oké, de hogy 3x? Konkrétan 3x csal meg, átmegy hozzá és...

A másik meg, ha az ex azt mondja, hogy nem aludhat nálam, akkor nem alszik itt?? Meg a gyereket letiltotta rólam??

Szerintem ez leves...

2017. márc. 2. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottál vele akkor már nem mindegy? Az nem egyértelmű, hogy még az előtt feküdt-e le az exével, hogy te szakítottál vele. Ha az előtt akkor fölöslegesen rágod magad ezen megcsalt, isten áldja. Ha meg utána akkor is fölöslegesen rágódsz miatta mert onnantól csak is az ő dolga, hogy kivel és mit csinál.
2017. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Ahol közös gyerek van, ez mindig benne lesz a pakliban.
2017. márc. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem akar békülni,csak kihasználja h az ex békülne.Ezt neked senki nem mondja meg.A volt pasidat kéne megkérdezni,ha még akarsz tőle egyátalán valamit.Mindenképp sunyi húzás.
2017. márc. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ahol közös gyerek van, ez mindig benne lesz a pakliban."


Ez nem indok a szexre az exel.


Kérdező nem lehet tudni, mit érez az exe iránt.A férfiak jó része képes érzelmek nélkül is lefeküdni bárkivel.Ami biztos, az az, hogy lefeküdt egy nővel.Itt már lényegtelen, hogy az ex volt az.Felejtsd el ezt az embert.

2017. márc. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van rá sansz, hogy még szereti.
2017. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem min agyalsz meg?

Van egy olyan mondas h ha egyszer csalsz meg/vagsz at,az a te hibad,ha masodszor is,az az enyem.Szereti vagy sem,ha elnezel neki 3at,magadra vess.Lesz 4.is.Edesmindegy h kozben szerelemmel dgja vagy csak mert jol esik.Hol a buszkeseged?

2017. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, ertem, hogy tok hülye vagyok, hogy ezen gondolkozom még...

Arról is tudok már, hogy mentek közös programra...

Meg mostmár a végen nem is aludt nálam.

2017. márc. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!