Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm régebben (még akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm régebben (még akkor szingli volt) lefeküdt egy táborban egy olyan sráccal akit egy hete ismert. Nektek mi a véleményetek ilyen lányról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
Az, hogy könnyűvérű.. :D Volt egy jó kalandja, partija és kihasználta. :D
2016. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Amíg szingli és nem árt vele senkinek, mindenki azt csinál, amit akar.

Ha (számomra érthető okokból) te nem tudod elfogadni, amit tett, akkor ne legyél vele. Ilyen egyszerű.

22/L

2016. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szeretem nagyon es mindent megtezs ertem de ez valahogy zavar :/ lehet azert mert nekem ő az első??
2016. okt. 25. 13:16
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy "ilyen lány"? Milyen...?

Amúgy kb. semmi. Szingli volt, szexelni akart, megtette. Pont.

Nálam ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, mi a véleményem az "olyan lányról", aki pirítóst eszik reggelire... xD

2016. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Megjegyzem, ez a 18 éven felüli kategória. Persze lehet valaki 22 évesen is gyerekes.
2016. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha nem b***szott szét párkapcsolatot, ő is szingli volt és a srác is, semmi gond. Nem egy diszkóból vitték ki fél óra után nyugiiii. Az se lenne szerintem gond, mert a múltja!! Te meg a jelenje vagy.
2016. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze, de attól még könnyűvérű.

Egyébként tuti zavar, hogy téged várat, más meg alaávágott 5 perc után.Arról meg ne is beszéljünk, hogy tuti nem tudsz mindent.

2016. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan azt, mint egy srácról, aki egy hét után dug valakivel.


Amúgy meg ő dolguk, neked semmi közöd hozzád.

Ha nem tudod elfogadni, akkor hagyd el, jobbat érdemel.

2016. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
semmi. mi lenne? egy hét nagy idő, főleg egy táborban, ahol állandóan együtt lehetnek. szerintem teljesen normális, de ha azt akarod hallani, hogy egy cafka, akkor véleményem szerint egy cafka.
2016. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És a srácról mi a véleményed, aki 1 hetes ismerettség után lefeküdt egy lánnyal?
2016. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!