Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki szereti, ha egy nő társaságban csendes, nem nagydumás és szép?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok. Nem szeretek beszélni idegenekkel, nem akarok mindenkinek megnyílni, nem akarok senkit megismerni. A párom ezt nehezen kezeli, nem éri meg hogy én ilyen vagyok....


A másik. Volt egy előző kapcsolatom ahol egy minden tekintetben rosszabb nővel csalt meg az, akit mindennél jobban szerettem... a mai napig ilyen nők akarnak tönkretenni, el akarják venni a párom...tudom, hogy akit vinni lehet...de engem maga a szándék háborít fel....és a párom az ilyeneket védi velem szemben...ö a pofátlan közeledést barátkozásnak titulálja, most is van épp egy dagi "nő", próbál a közelébe férkőzni....a lényeg a férjem viselkedése, nagyon rosszul esik, hogy ezeket a szégyenteleneket hasonlítja hozzám, és engem oktat ki, azt akarja hogy én is olyan legyek....el fogom hagyni....de hogyan dolgozzam fel? Mindíg ugyanez történik, minden kapcsolatomban így volt (egyet kivéve!)



2013. dec. 4. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
létezik, például én, mivel általában én is így szoktam viselkedni társaságban
2013. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem bár te gondolom másik korosztály vagy. 17/f
2013. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rosszul választottál párt, van ilyen.
2013. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megmaradt a férfiakba vetett hitem:)) de olyan rossz, hogy megint befürödtem, és irtó dühös vagyok, hogy megint az ilyen nagydarab, dumagém dögök miatt szakítok....mert ezt nem fogom eltűrni...
2013. dec. 4. 20:20
 5/8 A kérdező kommentje:
De bakker kb 4-edjére? 6-ból 4 kapcsolat erre ment rá....de akkor minek vett el??:( azt hittem szeret...én a mai napig szeretem...
2013. dec. 4. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy változtass magadon...? a leírtakból ítélve szerintem nem csak te fogsz mindig mellé...
2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit változtassak....legyek k.urva? Mindent próbáltam már csak azt nem...
2013. dec. 4. 20:48
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

lehet h neked is változni kéne. Két felvetésem van:

Egy

Nem mindegy, h egy lány csendes, visszafogott egy társaságban, vagy konkrétan lapít mint hal a tepsiben, kukán.

Kettő

Ha úgy érzed, h Te rendben vagy, ne változz, de akkor meg ne ilyen palik mellett tedd le a voksod.

2013. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!