Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal veszekedtünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal veszekedtünk és eljutottunk odáig, hogy a szüleimről kezdett el rossz dolgokat mondani. Ez nekem nagyon fájt. és úgy érzem, hogy ezek után nem tudok majd úgy ránézni, mint eddig. Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy rosszul esett, mert Te sem mondasz a családjáról ilyeneket.
2017. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne nézz rá úgy. Senki sem néz "ugyanúgy" a párjára harminc év után, mint az első napon. Ez a megismerés eredménye.


Egyébként igaza volt a szüleiddel kapcsolatban, vagy nem volt?

2017. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mondtam kedves dolgokat az exem szüleiről, de hát igaz volt mindegyik szavam.

Ő anyuci-pici-lánya volt, maradt, akkor is, amikor már gyerekeink voltak, soha nem a kettőnk megállapodása döntött, hanem, amit a a szüleivel megbeszélt.

Szóval pusztán az a tény, hogy csúnyákat mondott róluk szerintem nem jelent semmit.

Nem ígér boldog, hosszú közös jövőt, az fix.

2017. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!