Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a srácnak? Ugye csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a srácnak? Ugye csak barátság és nem több? mert az nagyon rossz lenne! Valaki megtudná mondani hogy most mi van?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác és ő ilyen központi srác (helyes,okos,vicces),de nekem olyan fura. Általában kötegszik beszólogat de nem durván csak viccből.De ha rossz kedvem van ott van mellettem felvidít,viccelődik.Megvéd bárkitől még tanártól is.Meg folyton oda jön beszélgetni.Meg ha beteg vagyok hiányzok suliból,rám ír megkérdezi hogy vagy.Ha arra megyek haza amerre ő lakik akkor elkísér.(de másokkal nem ilyen sőt lányokkal általában nem is beszél)Meg ilyenek.Ezért lennék kíváncsi mások véleményére!Meg én nem vagyok olyan lány aki (korosztályom 90%) hogy váltogatja a fiúkat.Sőt eggyel talán nem volt még barátom! 13/L

2014. ápr. 30. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen az ha valaki "kötegszik" ? :D

Bocsanat :$


nem tudom mennyi ideje vagytok osztalytarsak, de ha mindig is kedves volt veled, akkorr lehet, csak baratjanak tekint. (ha pl mar evek ota ez folyik koztetek ha valami komolyabbat akar lehet tett volna valamit, de persze meglehet, hogy akarna csak nem aldozza fel inkabb a baratsagotokat mert ha valami nem klappol nem biztos, hogy tudnatok igyanilyen joban lenni)

2014. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huh köszi nagyon köszi! hát annyit jelent hogy ha pl;beszélgetek valakivel akkor elveszi a táskám vagy valamit (oké dedósnak fog hangozni de ez van) hogy kergessem érte,vagy beszól valami hülyeséget hogy törpe (elég kicsi vagyok) meg ilyenek de köszi nagyon megnyugodtam már azt hittem érez valamit és megijedtem
2014. ápr. 30. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
bejössz neki talán, de ez kamukérdés talán, mert ennyiből már le tudtad volna szűrni ezt, hogy bejössz neki:)
2014. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kamu jó is lenne ha az lenne. én lennék a világ legrosszabb barátnője ha tényleg bejönnék neki.legjobb barátnőm és tényleg a legjobb mindent elmondunk egymásnak, és neki ez a fiú már rég óta nagyon tetszik, és most hogy próbálom őket közelebb hozni egymáshoz,és azt mondta a barátnőm lehet szereti a fiút!! és én már sokat gondoltam arra hogy vajon miért ilyen a fiú de azt hogy bejövök neki mindig hülyeségnek tartottam így maradtam annál hogy szigorúan csak barát és kész de akkor megpróbálom távol tartani magam a fiútól köszi a válaszokat
2014. máj. 1. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!