Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelemből egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelemből egyik napról a másikra vége lehet?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, es Tanácstalan, kérlek segítsetek.. A történetem röviden: megismertem fél évvel ezelőtt egy férfit. Nagy, szenvedélyes szerelem alakult ki, amiért en is sokat tettem. Ő is oda figyelt ram, szeretett, törődött velem. Mondhatni az első nagy szerelem en lettem neki (38 éves, van ket gyereke, különböző anyától). Érzelem dús, szenvedélyes férfi, megis kevés nőt enged közel magához. Egyre jobban ragaszkodott hozzám, minden idejét velem töltötte, egesz nap kapcsolatban voltunk. Szerencsésnek éreztem magam, h egy ilyen ferfi nekem adta a szívét. Mivel van egy súlyos beteg fia, (betegséget az apjától örökölte) elköttette magát. Megbeszéltük, ha egyutt maradunk, örökbe fogadunk, ő is örökbefogadott gyermek. 0.0001 esély hogy teherbe ejt, megtörtént. Őt is engem is nagyon megviselt. Megtartani nem mertük, nehéz elhatározás volt, de elvetettuk. Mellettem volt, néha már en vigasztaltam. Azt ismételgette, fél hogy elveszít, rossz érzése van, nen akar elveszíteni, en vagyok a legjobb dolog az életében. Féltékeny is lett, ok nélkül, megpróbált magától el lökni, mintha félne ettől az uj érzéstől, érzelmektől... Egy nap rossz napom volt, nem tagadom, nen úgy reagáltam ahogy kellett volna, ez azért is ugy volt, mert mar tett ő is igy, velem. Nagyon megsértődött, össze pakolt es elment. Pár napja történt, beszéltünk azota többször, de mintha kezdene meg őrülni....! Olyanokat állít, h en csak játszottam, at vertem őt, mindent ellenkezőleg lát, mint ami. Minden ami szép volt, azt állítja en Csak játszottam blokkolt engem, anyukámat, de még a barátnőmet is. Pedig kedvelte őket. tegnap sem sikerült tisztázni, inkább egymásra mutogattunk a végén... ugy váltunk el, h azt mondta nekem: hagyj békén...azonnal!

Azóta nem jelentkeztem, ő sem.

Mi történik vele? Nem bírom épp ésszel felfogni, mintha vmi megszállta volna! Idő kell neki, vagy részéről tényleg ennyi volt? Nem pszichopata, (bár most ugy tűnik ). intelligens, minden nő őt akarja típus..

Válaszokat előre is Köszönöm!

Minden jót!



#férfi #düh #sértettség #Nagy szerelem vége
2017. márc. 4. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha én kb27éves lennék nem zavarna ha a pàrom közel negyven éves lenne a te esetedben az a gàz hogy amit az elöttem szólók irtak !Meg eleve ellökött magàtol szépen lassan sztem ez igy nem kapcsolat!
2017. márc. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Így első olvasatra azt gondolnám, hogy kezdetben nem gyanakodott arra, hogy nem tőle lett volna a baba, de akadhatott valaki, aki az ellenkezőjét duruzsolja neki folyamatosan, és most telt be nála a pohár. (De ez persze csak egy tipp)
2017. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bipoláris zavar... Szóval nem egyszerű.
2017. márc. 28. 03:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!