Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet... a lényeg a lényeg, hogy 7 éve vagyunk együtt, 2 éve lakunk egy háztartásban. Ő volt mindig a nagy ő, de ez mára már elmúlt... Nem tudok vele dűlőre jutni. Segít itthon, meg minden, de érzelmileg azzal nem vagyok kisegítve. Párszor már átbeszéltük a problémánkat, de semmi javulás. Nem beszélgetünk, soha semmi közös program nincs, csak a ki**szot haverjai a fontosak... hogyan mondjam meg neki, hogy nem bírom tovább mellette? Hogy nem vagyok boldog, sem önmagam? Most jövök rá, hogy mindig csak megfelelni akartam neki, és soha nem tudtam magamat adni rendesen... (a hülye válaszokkal kérlek titeket, kíméljetek)

24/L



2017. febr. 10. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem vagy önmagad, az nem az ő hibája... Szerintem próbáld meg a hasznosan tölteni azt az időt, amit ő önmagára fordít, és te is fordítsd magadra! Igazán boldog akkor lehetsz egy párkapcsolatban, ha már magaddal harmóniában élsz, ehhez pedig igenis kell a magánszféra. Mit beszèltetek át? Kérdezted, hogy miért nem szervez több közös programot? Te próbáltàl szervezni, vagy csak állandóan azt érezteted vele, hogy valami nem jó? Akár elhidegült tőled, akár nem, hidd el, neki sem esik jól, ha boldogtalannak lát, legyél őszinte vele.
2017. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Éppen ebbe fáradtam bele... folyton én terveztem. De mostanában már semmit sem akar csinálni. Utoljára még augusztusban voltunk kettesben valahol Azóta semmi. Csak a haverok, meg a haverok. se egy séta, semmi. A magán szféra megvan mindkettőnknek. De már beszélgetni sem beszélgetünk. Mesélek neki valamit, lereagálja egy szóval, és kész... megbeszéltük, hogy ki min változtasson. Az elején még tartottuk magunkat, de egy idő útán újra vissza jöttek a dolgok. Nem tervez közös jövőt, csak van... Nem dolgozik, nem is akar. Múltkor megkérdeztem tőle, hogy nem e akar valamikor valahova elvinni...annyi volt a reakciója, h : minek, te sem tartod be amit ígértél...(hogy nem későn fekszem be az ágyba) és ott valami megszakadt bennem.

Most szünetet kértem, ez az 5. nap, nem érzem, hogy hiányozna, önmagam tudok lenni. Felszabadult vagyok...Csak sokszor eszembe jut

2017. febr. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!