Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ösztönöznétek lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ösztönöznétek lusta, halasztós férfit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Alapvetően boldog kapcsolatban élek már egy éve, de van egy hatalmas problémám. Párom olyan típus, akinek mami papi sokat megadott, kitakarított utána, pénzelték, eleinte nagyon pénzszóró volt, de mióta mellette vagyok, én ezt tudom mérsékelni.

A nagyobbik probléma, ami ehhez kapcsolódó, és még nem találtam rá megoldást, az a lustaság és halasztás. Ez most egy égető dolog miatt fontos: tanulnia kéne. Érettségizni fog, két tantárgyból is (egy emelt), valamint jogosítványt szeretne, és le kéne vizsgázni kreszből.

Nem tanul. Ha rászólok, hogy kéne, megsértődik. Meg is bukott kreszből, pedig azon gyakorlatilag az is át tud menni, aki sose látott kresz szabályokat. Az érettségi vizsgákra még egy percet se tanult, pedig lassan itt van. Hogy ösztönözhetném, mi a megoldás? A legtöbb veszekedésünk alapja ez.



2017. márc. 4. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, itt az a baj, hogy ő megszokta, hogy minden könnyen jött.

A saját hibájából tud tanulni - az rajtad múlik, hogy mennyire vagy vele türelmes, és mennyire támogatod még így is.


21/L

2017. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

ez a típus a kemény pofonokból fog tanulni,vagyis akkor fog felnőni,amikor már nem lesz anyu és apu.

addig örök gyerek marad.

vagyis jobb ha nem próbálod megváltoztatni,hanem elfogadod és tovább szereted olyannak amilyen,vagy befejezed ezt a dolgot vele.

mert leírom még egyszer,nem fogod tudni megváltoztatni ezért kár is piszkálni,mert csak megutáltatod magad vele.

2017. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az is baj, hogy ha együtt vagyunk, még so-so rávehetem a tanulásta (bár megsértődik rám, türelmesnek kell lennem, hogy ne akadjak ki), tudom, hogy otthon csak fekvés lesz...
2017. márc. 4. 21:37
 4/8 omba ***** válasza:

érettségi előtt megsértődik, hogy tanulnia kell?

nem fog az menni neki, meg más se nagyon.

6-8 éves gyerek érzelmi fejlettségén áll.

2017. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mit keres a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2017. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
párom is ilyen, a kressz is 5. alkalommal sikerült (azért nem olyan könnyű ám, mint aminek tűnik. Tény, hogy sokat kell rá tanulni... A NAV-tól is kapott vmi papít, még nyáron, hogy vmi hivatalos papír hiányzik... Szerinted foglalkozott azzal is? Persze, hogy nem.. kezd ebből elegem lenni.. Én nem ehhez vagyok szokva, úgyhogy nálunk valszeg nemsokára vége.
2017. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Link laza te ezt a korszakàt fogtad ki nem irigyellek de igazuk van a fentebb kommentelőknek nem tudod megvàltoztatni majd az êlet megtanitja rá! Az a gond az ilyen pasikkal hogy ameddig ki nem êltêk magukat teljesen addig nem fognak engedni nem hallgat egyik bnőjére sem !Majd ha kb lesz 40-50 êves max ràjön hogy nincs anyu apu vagy betegek lesznek és az êlet ràkênyszeriti hogy adjon lejjebb!
2017. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas arc:D!
2017. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!