Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha a barátnőm mással találkozgat?

Figyelt kérdés
Onnan tudom, mert mutatott egy képet a telefonján, és a srác közben írta, hogy "holnap mikorra menjek?" én meg nem bírtam, és később belenéztem a telefonjába... Tudom, hogy nagyon ocsmány dolog volt tőlem, de nagyon ideges lettem. Én annyit tudtam róla, hogy egy haver. Már találkoztak párszor, meg aludt is ott. Csak nekem ezt a mostanit ő nem mondta, hanem hogy a barátnőivel találkozik 2 napig... A srác meg ott aludt. Telefon alapján nem volt szex, de akkor is nagyon bánt hogy miért titkolta előlem. Ennek már pár hónapja, azóta egyre ritkábban beszélnek, de engem ez nagyon bánt. Mit kellene tennem?
2017. márc. 6. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyod
2017. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nálam az ilyen lány biztos kuka lenne. Már akkor dobtam volna, mikor meglátom, hogy egy srác ilyet írt neki és ő még kamuzott is, hogy kivel lesz és mit csinál. Egy ilyen kapcsolatnak mi értelme?
2017. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Oké, csak hogy vonjam így felelősségre? Én is egy szar voltam, mert belenéztem a telefonjába... Nem akarok szakítani vele, érzem, hogy szeret, de mégis valami megoldás kellene.
2017. márc. 6. 14:45
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen es gyalázat!Szanalmass a bnőd.Dobbants.
2017. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Azt nagyon jól érzed, hogy nem szép dolog más telefonjába belenézni.....nálam ezzel kivernéd a biztosítékot.

Ha jót akarsz, ezt a kémkedést nem kötöd a partnered orrára, ha tényleg szereted, akkor a helyedben kivárnék és figyelnék reakciójára. Ha a partnered viselkedésében nem tapasztaltál változást, akkor nem tulajdonítanék ennek a titoknak túl nagy jelentőséget. Igazából amiatt vagy morcos vagy elkeseredett, hogy nem volt Veled szemben őszinte....ami lássuk be elég nagy probléma.

A helyedben nem csinálnék balhét, visszavennék egy lapáttal, hogy a partnered érezze, hogy valami nincs rendben. Ha rákérdez, hogy mi a bajod, akkor Te feldobod a labdát, hogy nem akar-e valamit elmondani Neked. Ha magától elmondja mit titkolt el, akkor menthető a dolog, ha védi a mundér becsületét,vagyis hülyének néz, akkor itt az ideje váltani.

Az hogy felelősségre vonod felejtsd el, nem vagy a főnöke, sem az apja, ha valamit nem akar elmondani, akkor azt nem köti az orrodra, de ezzel tudomásul is veszi, hogy elhagyod.

39F

2017. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, és szerinted melyik a nagyobb bűn, a (valószínűsíthető) megcsalás és hazudozás, vagy az, hogy belenéztett a telefonjába, mert már jogosan gyanakodott és más módon nem deríthette volna ki az igazságot?


Alap esetben persze gáz más telefonjában turkálni, én sosem teszem, de nehogymár te érezd magad emiatt szarul, mikor a barátnőd sokkal undorítóbb dolgokat művel :D

2017. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a csajt a fenébe és keress egy normálisat.
2017. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

jesszus hány éves a csaj?

ott aludt a "barátjánál"?

ez komoly? de felelőtlen és buta, szerinted szeret téged?

ha velem csinálta volna ezt a barátnőm, már rég ott hagytam volna..

mi az hogy mással alszik...

2017. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem ott és akkor kérdeztél rá. Belegondolva, ha a barátom látná ezt meg, miközben mutatom neki a telefonom, az első kérdése az lenne, hogy ez meg ki?
2017. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, persze lehet kiakad és a te hibád lesz, mert "miért leskelődsz a telefonomban", de beszéld meg vele.
2017. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!