Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő megcsalja a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a párját (mással találkozgat), megérdemli, hogy a pasija megverje?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell lesüllyedni azért mert ezt megtette, biztos rossz érzés, de kinek segítesz vele?
2015. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az ütésre semmilyen elfogadható mentség nincs. Ha megcsal, el kell hagyni és kész.
2015. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát mert engem megvert, pedig meg se csaltam, de ha meg is csaltam volna, a verést akkor se érdemeltem volna meg, meg szerintem senki
2015. aug. 5. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, de egy vödör hideg vizet azért kaphat..
2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott, amíg nem késő.
2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 RRR ***** válasza:
100%
és miért vagy még mindig vele??
2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok már vele.
2015. aug. 5. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
De remélhetőleg már ott hagytad igaz? Vagy még olyan hülye vagy, hogy vele vagy?
2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Mit is szoktak a férfiak írni, mikor ez fordított felállásban történik?

- Nem adtál be mindent a kapcsolatba, nem elégítetted ki a párod, ezért lépett félre

- Te választottad, tudtad, hogy csalfa, most mit csodálkozol


+ gyakoris bónusz: "Nem a macsó, helyes, gazdag csajt kellett volna választani, hanem az odaadó, szerény, átlagos srácot" -------> Nem a gyönyörű darázsderekú felszínes csinibabát kellett volna választani, hanem a halk, kicsit csúnyácskább, duci, de anya-típusú lányt.

2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Verest nem, de a szakitast igen.
2015. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!