Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátotoknak ilyen tervei lennének?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátotok azt tervezné, hogy úgy akar házat építeni, hogy az társas ház legyen, és így az egyik házban a szülei élnek, a másikban meg ő és a testvére.


Ti mit gondoltok erről? Mit szólnátok hozzá?



2017. márc. 7. 11:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy én meg teljesen máshogy keozelem az életem a barátommal.Nem egészséges a szülőkkel élni akar milyen társasháznak is nevezzük.En nem kernek belole.(N)
2017. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt...
2017. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Azt szolnam, hogy nem.
2017. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
7%
Ja, micsoda dolog ez, alap elvárás, hogy saját háza legyen ahová a nőnek csak bekötözni kell...
2017. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem látnék közös jövőt valaki olyannal, aki nem akar felnőttként teljesen leválni a családjáról. Szíve joga mindenkinek, nekem nem férne bele.
2017. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetoen ha nem jarnak at az osok,nagy gond nincs ebbol.


A legtobb kapcsolatban viszont konfliktusforras lehet a tul szoros kapcsolat a szulokkel.

Edesanyam viszont a 4szulobol (apamei is) 3at apolt huzamosabb ideig halaluk elott,ilyen szempontbol jobb ha kozel vannak es konnyebb rajuk nezni,apolni,rajuk is fozni.De ezt az opciot csak akkor valasztanam, ha mar olyan koruak,allapotuak a szulok.Alap esetben a tavolrol szeressuk egymast hive vagyok.

2017. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

4:

Nem érted. Én ha lehet törvénybe iktatnám, hogy minden egyes embernek legalább 20 km-re kellene elköltöznie a szülővárosától (és családjától) és ott új életet kezdenie, családot alapítania magában. Pont az a baj, hogy rengeteg ember életébe beleszól a családja, legtöbbször nem jó értelemben.

2017. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

#7


Ez kétélű fegyver és nagy támadóeszközt ad a szemetebbik fél kezébe. Ha elhagyja a másikat akkor annak nem marad senkije... Lehet zsarolgatnia a szemetebbiknek a normálisabbat (mikor épp melyik-melyik, férfi és nő is lehet a szemetebbik)

2017. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
#4 Nekem nokent van lakasom ahova a parommal koltoztunk az alberletbol. Szulokkel egyutt elni borzaszto hatassal van a kapcsolatokra altalaban (! nyilvan akadhat kivetel).
2017. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy a szülei közelében élne, még elmegy, de mi lesz, ha ő vagy a testvére megnősül?
2017. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!