Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden áron azt akarja, hogy hízzak meg. Én nem akarom, most mi legyen? 19/l

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátomnak új mániája van de már régen is emlegette, hogy lehet jól állna egy kis felesleg de amióta látott rólam egy régi (kb 15 voltam) képet, ahol még egyáltalán nem kövér mert én sosem voltam az de picit "husisabb" voltam azóta teljesen rákattant a dologra. Folyton etetni akar, de ilyen sunyi kis trükkökkel is próbálkozik azt hiszi teljesen hülye vagyok.

Én hiába mondom neki, hogy nekem most sikerült elérnem az álom alakomat, egy gramm felesleg nincs rajtam szép tónusos a hasam, izmos a combom, feszes szép formás popsim van és ezért rengeteget dolgoztam. Amúgy 170 centi vagyok de nem tudom most hány kg lehetek, viszont ő mindig azzal jön, hogy én álom nő vagyok és nagyon tetszek neki így is. De szerinte még sokkal jobb lenne ha megint picit husisabb lennék lenne rajtam mit fogni, megnőne a fenekem egy picit meg a combom is stb. Nagyon vágyik rá látom rajta, folyton a régi képeimet nézegeti.


Ő neki bezzeg lehet kockás hasa, én mondtam neki, hogy akkor ő is hízzon már meg mert tetszenek a macis pasik de persze ő ezt kizártnak tartja, mármint szerinte csak szivatom ezzel (mondjuk igaz is). És azzal csábítgat meg zsarol, hogy akkor megnőne ám a cicim is és gondoljak bele, hogy még sokkal jobban kívánna lehet mint most, pedig ha most így oda van értem mi lenne akkor?

Nem igazán tudunk dűlőre jutni, szerinte kérdezzek meg férfiakat, hogy melyik alkat a vonzóbb a vékony tónusos vagy akin van egy kis husi és van rajta mit fogni. Szóval most ezt is megkérdezem :) Persze elsősorban magamnak akarok tetszeni, de bevallom nagyon szeretnék a párom kedvére is tenni, nemtudom tényleg annyira kívánna-e ahogy lefesti.

Persze ez nem egy világ rengető vita vagy kapcsolatdöntő kérdés de azért kíváncsi vagyok a véleményekre :)


2017. márc. 7. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Jaaaaaaaaaaaaaj, de hiteles! Komolyan, mehetsz lassan forgatókönyvírónak az éjjel-nappal budapestbe, ott vannaak ilyen zseniális sztorik az előzetesek alapján.
2017. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

nekem a teltebb alak tetszik alapból, exem átlagos volt, amikor kicsit hízott izgatóbb lett számomra, de előtte sem volt gond ezzel :)

de most nem nekem kell megfelelned, hanem magadnak és a párodnak :)


24F

2017. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez a vékony tónusos alak csak nekünk lányoknak tetszik. Én is amikor elértem az álomalakomat (lapos has, vékony combok, szinte 0 felesleg, de azért volt popsim és cicim is), akkor a barátom megjegyezte hogy abbahagyhatnám a diétát, mert neki sokkal jobban tetszettem úgy, hogy azért volt mibe belemarkolni :D
2017. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Eszem agaban sem lenne meghizni a kedveert, ha igy jottunk ossze es igy tetszem neki, akkor ne akarjon felhizlalni. Nem csak az a fontos a vilagon, hogy a parunknak tetsszunk. En nem szeretnem magamat tobb kiloval latni a tukorben. En sem kerek tole ilyesmiket, hiszen eleve ugy tetszett meg, amilyen.
2017. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

#4


Ez csak akkor érvénytelenül mikor az egyik fél "bekattan" és csinál valami extrém ronda dolgot magával és a másiknak "kötelező" lenne jó pofát vágni ha a másik egyik napról a másikra punktaréjjal, fültágítóval, nő esetében nullásgéppel kezelt hajjal jelenik meg...

2017. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
5# Te most mirol beszelsz? :D Bar szerintem te se tudod.
2017. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Gondolom a parodnak, a mostani trendi alak tetszik(izmos has, hatalmas kerek fenek)

[link]


[link]


Mint Ok peldaul. Nincs mit tenni, ha te nem akarsz hizni, akkor ez van. Fogadjon el olyannak, amilyen vagy.

2017. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

#6


Még itt az oldalon is van hébe-hóba néha ilyen kérdés ahol úgy zárulnak a válaszok kb. hogy "a másiknak el kell fogadnia ezt, különben is a Te tested"

2017. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Én nem pártolom ezt,hogy változtassuk meg a másikat.

Örülnie kéne,hogy jól érzed magad a testedben ,elégedett vagy magadddal.

Én egyszer és mindenkorra elmondanám,hogy az én testem,nekem így tetszik.Ha nem fogja fel,csak a régi képeim után sír,akkor mehet amerre lát.

Aki szeret,az nem csinál ilyet.

2017. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%

#9


Kíváncsi lennék, ha éppen valami gagyi divat miatt megváltoztatsz magadon valamit eléggé látványosan és neki nem tetszene akkor vajon érvényes maradna-e az "így szeretett meg" dolog, vagy akkor felülírná-e a "az én testem" panel?

2017. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!