Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Egy kapcsolaton addig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy kapcsolaton addig lehet segíteni, amíg mind a két fél akarja. " Ha már nem igazán akarom, feladtam, vagy mi, de szeretném akarni, és tudatosan tudom, hogy ez lenne a jó, akkor mit tehetek az ügyért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit! Tudod, hogy ez már nem működik, csak próbálod magadnak bebeszélni!

Ellentmondásos amit írsz...

2017. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolosszus22 ***** válasza:
Orbitális egymásnak ellentmondó zagyvaságot írtál ide. Egy dolog, hogy nem szabad egy kapcsolatot csak úgy eldobni, de van egy határ, tudni kell felismerni azt is amikor elég volt és nem érdemes tovább erőltetni. Ha te nem akarod, annak megvan az oka, akkor hagyni kell.
2017. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvastam egy olyat, hogy ha valamit akarok, de közben nem csinálok semmit, akkor azt valójában nem akarom. Csak akarni akarom, de valójában nem akarom.


Kicsit tisztítsd le magadban a gondolataidat, és hogy mit szeretnél, melyik döntésedtől mi tart vissza.

2017. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!