Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem miatt el kellene költözzek. Mit tegyek, ha a barátom azt akarja, hogy vele lakjak, én pedig nem akarom?

Figyelt kérdés

Eléggé zűrös most a kapcsolatunk. Egyetemre fogok menni, 100 km-re otthonról. A barátom is megy egyetemre, ugyanabba a városba, ahova én. Az a helyzet, hogy ő nagyon akaratos, és nem tetszene neki, ha én bentlakásba mennék, vagy másokkal kintlakásba. Ő azt akarja, hogy költözzek össze vele. De én több okból se szeretnél. Első sorban azért, mert folyton a nyakamon lenne, nem lenne időm tanulni, mert egész nap velem ülne, s ha szeretnék pihenni délutánonként akkor nem tudnék, mert nem hagyna a szex miatt. Csak a barátnőimmel se tudnék kimenni, mert jönne velünk. Ha elmennék szórakozni, tácolni se tudnék menni, mert a barátom nem szeret táncolni, és én se érezném jól magam ha tácolok és ő nem. Sokszor felidegeskedik és agressziv lesz,ordibál (a szüleivel csinált igy, velem szerencsére még nem, de nem hiányozna, hogy elverjen). Legszivesebben az egyik barátnőmmel laknék kintlakásban. De akkor a barátom egyedül kellene lakjon, mert barátai nincsenek. Van egy rokonom is akinél lakhatok.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. A barátomnak nem merem igy elmondani, hogy nem akarok vele lakni, hanem az egyik barátnőmmel (akit nem szivesen lát), megharagudna, és ordibálna. Nem tudom mit tegyek. Minden nap azért nem buszozhatok annyit


2016. júl. 13. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem.... Mondjuk...

Amit nem értek hogy ha nem szereted miért vagy vele együtt?

2016. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te meg is válaszoltad a kérdést. Elgondolkodtató, hogy így érdemes-e folytatni ezt a "kapcsolatot". Szerintem nem...
2016. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Ő azt akarja... te meg nem. Nemet kell mondani és ennyi. Ideje megtanulni!


A szex is így megy? Ő akarja, te nem, de megteszed?


Ha így rád telepszik, nemcsak az együttélésről kéne beszélnetek!


Ordibál? Agresszív? A jelek szerint el tudod képzelni, hogy megüt. Nincsenek barátai sem.


MIÉRT vagy vele?


FÉLSZ tőle, sok szinten. Nem mersz őszinte lenni hozzá, félsz a haragjától és hogy mit tenne veled. Ezt hívják bántalmazó kapcsolatnak! Szakíts és zárd le mielőbb!

2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak 1 kérdésem van. Minek vagy vele, ha ilyen?!
2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Nem szereted őt, teher a számodra és alaptalanul félsz tőle. Amilyen őrjöngést a lányok le tudnak vágni a szüleikkel még a fiúkon is túltesz szóval ennyi erővel ő is félhet attól, hogy megvered, ha már volt veszekedés közted és a szüleid között.

A szexet is tehernek érzed vele és teljesen úgy fogalmazol mint aki már arra vágyik, hogy szabad legyen és kalandozzon. Mivel úgyis megcsalnád táncikálás után ezért szerintem jobb lenne, ha vennéd a bátorságot egyenesnek lenni vele és szakítani.

2016. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt, és nem akarom megbántani. A családját is, kedvesek. Ő is kedves hozzám, velem akar élni, de én még nem. Túl fiatal vagyok még ahhoy, hogy férfivel éljek. A szex az jól működik, de sokszor túlzásba viszi a dolgokat.Az a helyzet, hogy félek vele élni. Félek, hogy eveszitem a barátaimat (igy is rengeteg barátot veszitettem el miatta, mert nem engeddte, hogy egy közösség tagja legyek, mert nem egyezett onnan pár személlyel).
2016. júl. 13. 11:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Ideje az életedröl magadnak dönteni!!!!
2016. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, félelem. Az más!
2016. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Tönkre fog tenni.
2016. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!