Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szeretné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretné, hogy bulizzak nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először megkérdeztem a párom (barátnőm), hogy mit szólna, ha elmennék egy céges buliba, faház kibérlős, iszogatós, bulizós, ott alvós téma. Nem csalnám meg, de ettől fél..pedig csak a barátaim/munkatársaimmal is akarok lenni. A válasz, nem szeretné, de ha nagyon akarok menni akkor ő is elmegy direkt. Bonyolítja a szituációt, hogy azon a héten van a születésnapja, de a családjával gondoltam az ünneplést első körben, majd a barátokkal hétvégén. Párszor már előjött a beszélgetések során és mindig az lett a vége, hogy akkor majd ő is elmegy bulizni. Szarul érzezném magam, ha pont a szülinapi buliját hagynám ki ( egyébként egyáltalán nem bulizós) de úgy sejtem pont ez a célja. Ridegen áll hozzám amióta kijelentettem, hogy megyek a buliba, és nyugodtan menjen ő is, mert megbízok benne. Volt már valaki hasonló cipőben?
2017. márc. 8. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel indokolja meg, hogy nem szeretné, hogy menj?


Azzal, hogy fél, hogy megcsalod? Tehát ennyi bizalommal van feléd?


Én nem vagyok sértődős, de ha valami megbántana, akkor az, ha azt feltételezné rólam a párom, hogy megcsalom. Abban a vitában ő jönne ki úgy, hogy jobban belémrúgott mint kellett volna, akár mennyire is én akarok buliba menni nélküle. Miért is nem bízik meg bennem ennyire, hogy nem csalom meg, ha nem fogja a kezemet?

2017. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzek én is. A bizalom hiányát egyáltalán nem értem. Közös jövőt tervezünk, nem csalnám meg bármi történjék is. Inkább csak úgy gondolom, hogy elakarja venni a kedvem a nélküle buliktól a kedvem (ez az első amióta együtt vagyunk, és ugye céges buli révén hiába jönne nem ismerne senkit). Direkt felhozta az anyja előtt, hogy bulizni fog, eere közöltem, hogy honnan jött az ötlet. A bizalom hiányával az anyja sem tudott mit kezdeni és én sem
2017. márc. 8. 00:51
 3/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy inkább az a baja, hogy a szülinapját kihagynád, mert bulizol? Nekem is szarul esne, ha az egyetlen napon úgymond ami az "enyém" az èvben azt pont a párommal nem tudnám megünnepelni, aki elvileg a legfontosabb nekem, mert ő elmegy máshová bulizni.. Az oké, hogy ott lesznek majd a barátai, de a barátaival bármikor el tud majd menni máskor, olyan mégegyszer nem lesz az évben, amikor mindenki aki fontos neki összegyűlik úgymond miatta, és milyen dolog már, hogy pont az ember párja nincs ott..
2017. márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem. Az egész úgy indult, hogy mondtam, hogy lehet elmegyek a buliba, erre ő: rendben akkor ő is elmegy.. pont azon a héten lesz a szülinapja is. Evidens volt, hogy a szülinspját a barátaival megünnepeljük majd, beülünk valahova, mondtam is, hogy ott a szombat akkor ráérek én is. Szólt is néhány barátunknak, páran mondták h a szombat lenne jó. Szóval a lényeg, hogy választás elé állít szándékosan szerintem. Meg szeretné, hogy arra gondoljak mit csinálhat. Nem szeretném elveszíteni, de ez így nem állapot. Meg se fordult a fejemben a hűtlenség, ezért nem háborodtam fel, mikor azzal jött, de most már elgondolkodtam ezen.
2017. márc. 8. 01:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan mondva azon gondolkodtam el, hogy miért nem bízik meg bennem, nem tudom a választ.
2017. márc. 8. 01:20
 6/14 anonim ***** válasza:

A másik lehetőség, hogy önbizalom hiányos. Attól tart, hogy ő nem elég jó neked és majd találsz valakit, aki jobb nála, és te erre rádöbbensz és elhagyod őt, egy nála sokkal jobbért.


Így lehet, hogy benned bízik, de abban nem, hogy ő elég jó volna neked.

2017. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát persze itt lesz a kutya elásva! Mondtam már neki,hogy nekem így tetszik, ahogy van nekem a belső a fontos, de a külsejével nincs megelégedve. Nincs olyan bók aminek örül. Egyébként egy erős nőröl van szó.
2017. márc. 8. 01:45
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

"Nincs olyan bók, aminek örül"


Erről szokjon le, mert meg fogja mérgezni az egész kapcsolatot, eltaszít magától. Akár beszélhettek is róla, legközelebbi ilyen alkalommal hozd fel.

Nincs annál szarabb érzés, mint amikor tiszta szívedből mondasz egy szépet a barátnődnek, ő meg ahelyett, hogy csillogó szemekkel megköszönné, elfintorodik és legyint, hogy persze, mondjad csak, nem is igaz, és te is csak azért mondod, mert illik.

2017. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az esik neki rosszul hogy nem lehet veled este.

A barátokkal oké hogy megünneplitek, de este amikor ők hazamennek kivel lesz? Egyedül. Gondolom szeretett volna összebújni, szexelni. Nálunk szent a szülinap-névnap-évforduló. Aznap vagy azon a hétvégén együtt vagyunk mindig.

Nem bízik magánban sem, mert rá akar kontrázni, hogy nem kellesz feltétlen ahhoz hogy ő jól érezze magát (de, ez azt jelenti hogy nagyon is kellesz hozzá - női logika) ezen dolgozni kell neki is és neked is segíteni, nem könnyű de lehet dolgozni rajta.

2017. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hangoztatja, hogy oda megyek ahova akarok (ugyanakkor azt is, hogy készül majd megy körmöshöz, fodrászhoz, mintha azt várná, hogy ettől majd elkísérem). Van egy olyan érzésem, hogy az "oda megyek ahova akarok" jelentése kis sértődés, és ha megyek még nagyobb sértődés.
2017. márc. 9. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!