Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bosszant?

Figyelt kérdés

Barátom állandóan figyeli a nőket. Nem megnézi, figyeli! Pl. múltkor sétáltunk, és addig nézte a szembejövő nőt, amíg el nem ment mellettünk. A csaj melletti nő nem volt olyan szép, azt nem nézte. Legutóbb már mondtam neki, ne csinálja ezt ennyire feltűnően, mert zavar, mintha falnak beszélnék. Én is megnézem a pasikat, de nem így, és nem mellette.

Ilyenkor tetőtől talpig bámulja őket.


2017. márc. 11. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jogosan zavar és elég nagy bunkóság


24F

2017. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Múltkor beszóltam neki egy ilyen esetnél hogy ki ne essen már a szeme. Erre megkéredzte hogy miért? De úgy hogy közben nem vette le a szemét a másik nőröl.

Volt olyan eset mikor megállt megnezni egy futó nőt. Azt mondta azert nézi meg őket mert rosszul lát ès csak mozgást érzékel. Nagyon érdekes hogy a férfiakat nem nézi ilyen hosszasan.

2017. márc. 11. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogosan bosszant, igen.
2017. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon zavar és nem változtat, akkor dobd ki időben...

sok csajnál ekkor jön az önértékelési zavar "én nem vagyok elég jó"...

ne pazarold egy idiótára az éveidet...


24F

2017. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!