Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bosszant a dolog és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bosszant a dolog és jogosan vagyok féltékeny? 22F

Figyelt kérdés

A párom és én jól megvagyunk,immáron 5 hónapja. Nagyon szeretjük egymást.


Van egy srác a haveri körünkben, aki egyszer (amikor én nem voltam jelen) megjegyzést tett a páromra, magyarán hogy bejön neki..persze a srác ekkor még nem tudta hogy együtt vagyunk.


Ezzel nincs is semmi baj, viszont a haveri társaságban én erre a srácra már nem tudok úgy tekinteni, mint a többiekre, mert tudom, hogy egyszer ő már nézett "olyan" szemmel a bnőmre.


2011. jan. 30. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudta akkor még...akkor lenne jogos a féltékenység, ha most mondogatna ilyeneket, h tudja, és ráhajtana.
2011. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hidd el más is nézett "olyan" szemmel a barátnődre

am egy kis egészséges féltékenység belefér de ha bízol a barátnődben nincs okod az aggodalomra

2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tudja és akkor hajt akkor bosszantó, de így hogy nem tudta és abba hagyta akkor semmi gáz.
2011. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudta..Akkor, hogy lenne jogos?..
2011. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:

a haverjaim négyszemközt azt mondták a barátnőmre, hogy jól nézi ki, szimpatikus, szexi, szúrni való stb..

jó és?... nem vagyok féltékeny rájuk és még nem is bosszant..o.O

van egy haver aki néha-néha "finoman" fikázza a nőmet négy szem közt az kicsit bosszant.. de úgy vagyok vele, hogy hát ez van.. nem azonos az ízlésünk:)


és ugyanez vissza is igaz.. nekem is bejönnek a haverjaim csajai és szóvá is teszem ezt nekik.. ők se féltékenyek..

ezek csak üres szavak.. szavakkal "megkívánni" a másik nőjét nem bűn.


természetesen ezeket a megjegyzéseket senki se a lány szemébe mondja hanem csak haverok, srácok között mondogatjuk.

a lányok szemébe bókokat vagy sértéseket vágni az nem frankó.

de ha meg is tenné valamelyik haverom hogy a csajom szemébe mondaná hogy szexi akkor se zavarna...

ha már a szemébe szidná az már más tészta.. de az ilyen embert nem tekinteném havernak onnantól.

ha bókol neki az más.. tudom hogy a nőm engem komál és nem mást.. bárki bókolhat neki.. kit érdekel?

és inkább egy haverom bókoljon a nőmnek mint hogy egy idegen.. mert az tudom hogy a haver csak bókol.. de egy idegen már nyomulhat is meg mittomén..

remélem érthető, üdv.

23/f

2011. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az utcán te is megnézel egy-két csinos lányt, és magadban arra gondolsz, milyen jó nő, jó a feneke, stb. Hidd el, a nőd is ezt teszi (csak pasikkal, ugyebár), de ettől még téged szeret, és te vagy számára a tökéletes. Te vagy a kedvenc ruhája, amit mindennap visel, de azért néha jó nézegetni a kirakatot. :)
2011. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, legközelebb egy Quasimodo-szerű csajjal járj.
2011. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő egy lehetséges ellenfél, csak arra vár, hogy, szakítsatok, és egyből lecsap a barátnődre... Úgyhogy jogos.
2011. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!