Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elfogadják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfogadják a szüleim vagy lázadjunk fel?

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút de a szüleim nem akarják őt elfogadni mert magyar. Ők már kinézték nekem a számukra megfelelő roma srácot aki egyébként a szüleim barátainak a fia nekem meg nagyon nem tetszik. És külömben is én szeretem a páromat. Apám azt mondta eltilt tőle és a testvéreim meg is fenyegették, de ő kitart mellettem és én is mellette. Sokat tett értem, ő szembeszállt a szüleivel miattam, de az ő szülei engedékenyebbek, mint az én családom.

Hogy győzzem meg a szüleimet hogy rendes srác? Vagy találkozzunk titokban?

Nem szökhetek meg otthonról és nem költözhetek hozzá, mert még csak 16 éves vagyok. (Decemberben leszek 17)


2010. máj. 10. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem üljetek le ketten a barátoddal és a családjaitokkal,hogy együtt beszéljétek meg a dolgot.a barátod biztosan nagyon szeret,ha így kitart melletted.bizonyítsa be a családodnak,hogy szeret,és tisztel téged és a családod,hogy alkalmazkodik a hagyományokhoz pl.szüzen mész feleségül stb.
2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másfél év múlva szabad a pálya.

Az ismert slágerből: "a távollét olyan mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja". Addig valahogy csak meg tudjátok oldani titokban.

2010. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
42%

Hát figyelj..

Ha a hejedben lennék akkor valami hasonlót mondanék a szüleimnek:

-Anyu,apu én szeretem xy-t..pont úgy,mint ahogy ti ketten szeretitek egymást,és ha engem is szerettek,akkor ezt elfogadjátok,mert nem akarhatjátok,hogy a lányotok egy olyan emberrel legyen együtt akit nem tud szeretni.

Egyszer élünk,és ebben az egy életemben olyan emberrel szeretnék együtt lenni,akiwel élwezni lehet az életet.

Tudom,h ez nektek fáj,és sajnálom,ha csalódást kell okoznom nektek,és ha kell akkor elnézést kérek a másik fiútól és családjától is.


U.i.Am 16 éwes leszek,úgyhogy nincs sok tapasztalatom az ilyenekkel kapcs..Szerintem az a fő,hogy amikor a szüleiddel beszélsz minden szíwből jöjjön!:)(remélem segítettem)

2010. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!