Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy elfogadják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfogadják a barátom? 5 év van köztünk, apukámék ismerik,15 vagyok (Lány) a barátom 20 és tiltanak. Miért? Ismerik is. Volt 21 éves barátom is. Engedték nem szóltak semmit. Mért van? :S

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit értsd meg az ő szituációjukat is. Hagyjál időt nekik, ha látják, hogy nem csak arra kellesz neki és nem egy futó kis dolog lesz akkor meg fognak vele békélni. Féltenek ennyi. 28/F
2009. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

hát az 5év, akkor nem lenne gond, ha legalább 18lennél...


a 21éves barátodnál még elhitték hogy "jó"párod lesz és komoly, de ezek után kicsit jobban féltenek...

2009. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fél évig jártam a 21 éves pasimmal és azért szakitottunk mert a haverja hajtott rám és összevesztünk és vége lett. És a fiútól tiltanak, de nem értik, meg hogy ő más most.. Tök komolyam gondolja. Apukám elé is állt, hogy becsül szeret ded nem érti a 20 éves pasim, hogy miért tiltanak.. Megmondta apukámnak, nem arra kellek neki és megnyugodhat, de apukám nem is figyel rá.. Anyukám 14 éves volt apukám 21 mikor összejöttek!! Azóta együtt vannak. Anyukámnak ő az első pasija!
2009. aug. 9. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, minden 15 éves azt gondolja, hogy ez most más, ez most komoly, aztán meg koppannak egy nagyot.

Lehet nem jól tudom, de ez nem esik bele a pedofília hatáskörébe?

2009. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod, 14 éves kor után már járhatnak. Ha mondjuk 13 lenne, az lenne már más tészta.
2009. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

anyum 15 volt mikor járni kezdett első barátjával, a 22 éves apummal. :D Na és?

Figyelj, az azért durvább, ebből simán lehet még életre szóló kapcsolat... Vagy csak hosszú.

Szerintem apucinak megkéne mondani, hogy mindenki saját magából indul ki...

2009. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!