Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki, hogy ne írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

Látom, hogy folyamatosan fenn van, és nyilvánvalóan másokkal beszélget. Megbeszéltük, hogy nem írok rá csak jövőhét végefelé, de már most megőrülök hogy nem beszélgetünk. Persze úgyis az lenne, hogy szokás szerint összevesznék vele és elküldeném melegebb éghajlatra. Nem akarom feleslegesen idegesíteni, de így meg én vagyok tiszta ideg.

Hogy bírjam ki, hogy ne írjak rá??

L


2017. márc. 12. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

foglald el magad!


24F

2017. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írhatsz neki?
2017. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem h miért nem írhatsz neki. Ha van egy ilyen kikötése, szerintem már alapból itt elbukott az egész dolog köztetek :/
2017. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Még egy ostoba p icsa ...
2017. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha belement abba hogy ne írj rà és ő sem fog keresni akkor én màr nem is tàgitanêk megirnàm neki sms-ben hogy vége nincs értelme !
2017. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!