Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér nők valóban kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők valóban kevésbé alkalmasak egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem hergelni szeretnék csak komolyan azt látom, hogy a nők esetben a kisugárzás abszurd módon a testsúly növekedésével egyenes arányban csökken. Ritka kivételek vannak, hogy aki kövér az pl. intelligenciával, kiváló humorral "kompenzál", az ilyenek valóban vonzóbbak is még akár jól kinéző társaiknál is, de a többség magába fordul vagy idegbeteg módon fogyókúrázni kezd, adni nem képes párkapcsolatban csak lehúzni a másikat. 26/f
2017. márc. 13. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahogy a kövér férfiaknál is leírtam, hülyeség.

30/f

2017. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyéb okok miatt ducibb vagyok, és szinte mindig volt kapcsolatom ,jelenlegi is évek óta tart.


Nem tudom,ilyenről még nem hallottam,hogy ha valaki kövér,alkalmatlan komoly kapcsolatra..

2017. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Francokat.


Akkora vagyok, mint Pest ide(és elég távol élek a fővárostól), mégsincs párkapcsolati problémám. Ráadásul a párom imád, még akkor is, ha nekem kétféle reakcióm van a külsőmre: humorosabb pillanatomban kinevetem magam, a depiben pedig levágnám a sonkáimat késsel.


Minden esetre próbálom az önbizalomhiány kizárni a kapcsolatból, de nem mindig sikerül. Kemény diéta se vezetett sehova(egy évig tartottam), ronda az arcom is, úgyhogy nehéz nem panaszkodni, most is jól esik kiírni ezeket a dolgokat. :D De el kell fogadni, ha másnak pedig tetszel, ez a titka.


21/L

2017. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez a legnagyobb baromság, amit ma láttam.

A kisugárzásnak mi köze a komoly párkapcsolathoz? :D Meg a kövérségnek a kisugárzáshoz?

Azért gondolod, hogy a kisugárzás csökken, mert utálod a kövér nőket, elég lett volna ennyit leírni, nem kell itt a kisugárzásról dumálni, na. Tudjuk úgyis :D

Egy kövér nőnek nem kell "kompenzálni" semmit semmivel.

Idióta.

2017. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!