Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az baj, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj, ha egy férfinek van egy nő "haverja", barátja?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt, és van egy nő barátja. Még egészen régen tetszett neki a nő, de akkor a lánynak barátja volt. Utána a lány akart többet a barátomtól, de akkor a barátom visszautasította. Egyébként külsőleg az ideálja a barátomnak az a nő. Ritkán találkoznak, utoljára viszont még azelőtt, hogy megismerkedtem a barátommal.

Szerintetek hosszútávon lehet ebből probléma?


2017. márc. 14. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

nem.

nekem is van 2 ilyen nagyon jó lány barátom is.

ők is először úgy indultak h tetszettek, ám valahogy mély barátságba váltott át az egész, hosszú évek óta már.

évi 2-3 alkalommal találkozom velük egy rövid beszélgetésig, heti szinten pedig online dumálunk néha, de sok mindent megbeszélek velük.


26/F

2017. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, de azért heti egynél többször ne feküdjön le vele. Több, talán már a kapcsolat rovására mehet.
2017. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van nőként férfi haverom (több is), és jelzésértékű, hogy nem jöttem össze velük, pedig a lehetőség adott volt. Ismerem őket, tudom, hogy nem illenénk össze.
2017. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Barátom legjobb barátja is egy nő, nekem meg egy férfi. Szerintem ez teljesen rendben van. Nem problémázunk rajta.
2017. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak akkor LEHET probléma, ha csak egy van.

Ha amúgy barátkozik más nőkkel is, akkor valószínűleg "csak egy haver a sok közül".

Viszont az mindig necces, ha csak egy van és főleg, ha ő úgymond a legjobb barátja, lelki társa, "húga", stb., mert az mindig többet sejtet.

2017. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Ellenkező nemű barát= nem kellettél nekik. Vagy ők neked.


Szerintem elég aljas és sunyi dolog ez a nagy barátkozósdi, idegen szemlélő kis ideig becsapható vele.

2017. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem lesznek még abban a barátságban extrák is..főleg így, a leírtak alapján.
2017. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Sosem voltak nő barátaim.


Ha nem akarok dugni vele, akkor minek beszélgessek vele?

Ha meg dugni akarok vele, akkor meg bepróbálkozom nála, aztán ha nem jön össze, akkor hagyom.


Ez nem azt jelenti hogy nem beszélek nőkkel. Munkában/suliban is mindig tudtam kicsit dumálgatni, ugyanígy munkakapcsolatom is van nőkkel, stb. Csak egyszerűen látom hogy két férfi ezerszeresen jobban meg tudja egymást érteni, mint egy férfi és egy nő AKKOR, ha nincs köztük semmi érzelem és szexualitás.

Szórakozni sem járok úgy, hogy lennének a baráti társaságban nők.

2017. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!