Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú a hármas...

Lehet hosszú távú a hármas barátság?

Figyelt kérdés

Szóval, 11.-es vagyok, és 9. óta két lánnyal nagyon jóba lettem. Viszont annak ellenére, hogy ilyen jóba voltunk hárman, a kettő közül az egyikkel olyan barátság lett köztünk, ami nagyon nagyon ritka. Lelkileg rengeteg mindenben passzoltunk, kitaláltuk egymás gondolatait, stb. Ezt néha a másik személy észrevette, hogy vele nem foglalkozunk annyit, és elhanyagoljuk...Voltak többszöri veszekedések, végül mindig békülés lett a vége. Viszont, én ebbe kezdtem belefáradni, hiába volt hármas barátság, a harmadik személlyel akaratlanul is mindig bunkó voltam, a többi barátságomat elhanyagoltam...aztán a legjobb barátnőm mondott valamit, ami megmaradt bennem...És nem szóltam hozzájuk. Teltek a hetek, elmentem mellettük nem is köszöntem neki, és oda se jöttek, hogy mi a baj, olyan volt mintha lenéztek volna...Tudom, hülye vagyok, hogy megharagudtam egy piti ügy miatt, de szerintem ez a hármas barátság sehogy se működne, és hát "kiléptem". Tegnap viszont az egyik írt egy sms-t, hogy mi van velem hogy így viselkedek velük...De há ha kibékülünk megint jönne az, hogy valaki kellemetlenül érezné magát...Van valami megoldás erre? Vagy ezek a hármas barátságok nem működnek?

Évfolyamtársaim, szóval minden nap találkozom velük.

A tapasztalatokat/Válaszokat előre is köszönöm:)

16 L


2011. máj. 7. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem kell ezen problémázni.

Attól mert ővelük jobban elvagy még barátkozhatsz másokkal is. Max most nem lógtok folyton egymás nyakán.


Amúgy el tudom képzelni mekkora lelkibarát lehet az, aki egy piti ügy miatt képes vagy összeveszni ;P

2011. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszrevehetted, harom ember, gyerek soha nem jo egyveleg. Mindig egyik kilog a sorbol. Nem mindig ugyanaz, de egy epp nem illik be. Az emberek parosaval jonnek, ez van a baratsagban is.

Nezd meg a kicsiket is. Ketto szepen eljatszik, a harmadik ki van zarva, onkentelenul is.

2011. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:) Barátkozom Én másokkal is, de mostanában néha az se könnyű...lelkileg eléggé zárkózott vagyok, és valahogy nem mindig találom mindenkivel a közös hangot, hiűba érzik az emberek, hogy velem megtalálták, én nem nagyon velük...bonyolult.

Tudom, nem volt szép hogy besértődtem, de egy mondata volt, ami nagyon nagyon behatolt a szívembe, és nem bírtam elfelejteni...egy mondat, de sokat rontott bennem. Különben mindent megbeszéltünk, csak...ez a mondat..

2. válaszoló.

Sajnos ezek szerint tényleg így van:/De folyton nem jó valakinek,...

2011. máj. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!