Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok fontos neki? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fontos neki? Miért nem ír rögtön?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, minden rendben, kisebb viták mindig vannak,de jól megvagyunk ennek ellenére, viszont már kezdem elveszteni a türelmem, hogy én szinte mindig írok neki, bármilyen tevékenységet is végzek, szaladok a telefonhoz, ha hallom, hogy írt. De sajnos ő hiába elérhető, meg tvzik, csak 10-15 percenként válaszol... Nem tudom mi lehet a probléma. Szerintetek nem vagyok neki annyira fontos,mint ő nekem? Mit tegyek? 19/l

2017. márc. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kevésbé függni a telefontól. :) Bántás nélkül mondom. Ha amúgy minden rendben, akkor ne ebben mérd a szeretetet, hogyha mást csinál, akkor milyen gyorsan ugrik... Manapság a legtöbb ember 0-24 online a mobilnetek miatt, de nem mindenki lesi a telefont folyamatosan. Gyanítom, a párod is egyszerűen ez a kategória. :)
2017. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategória.


"én szinte mindig írok neki, bármilyen tevékenységet is végzek, szaladok a telefonhoz, ha hallom, hogy írt" - Ez a te bajod, már bocs. Nem arról szól egy párkapcsolat, hogy ennyire függesz a párodtól, piócaként tapadsz rá minden percben és félredobsz mindent egy csettintésre. Neked nincs saját életed, hobbid, barátaid? Nem várhatod el senkitől, hogy minden percben a rendelkezésedre álljon csak azért, mert te ennyire függesz a másiktól, ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy kevésbé vagy neki fontos, hanem azt, hogy nem ilyen tapadós típus, amivel semmi baj nincs. Ahelyett, hogy a neten pötyögnétek állandóan, inkább telefonáljatok/Skypeoljatok esténként, sokkal minőségibb kapcsolattartási forma egyébként is.

2017. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lennék együtt ilyen nővel mint te vagy. Mindenkinek van magánélete, szeretne kicsit egyedül lenni, töltődni, filmet nézni stb. Mi a fenének percenként írogatni? Ez tényleg tini kategória. Mit tegyél? Nőjél fel ha tudsz, szakadj le a telefonról, legyen magánéleted, tölts minőségi időt a szeretteiddel, családoddal, barátaiddal anélkül, hogy a telefont lesnéd, és hagy már egy kicsit békén....
2017. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
73%
Úristen.
2017. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, remélem, csak unatkozol az iskolai szünnapon, és nem jutott eszedbe jobb, mint ide kiírni valami idétlen kérdést. Minden egyéb esetben kérem

"nyomják meg a piros gombot, és nyugodjanak békében".

2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne állandóan a telefonján lógnia, hmmm!?


Az, hogy te sz*rni is viszed magaddal, egy dolog, de másnak lehetnek egyéb elfoglaltságai, minthogy a kapcsolatfüggő barátnőjével cseverésszen egész nap.


Mellesleg én sem cipelem magammal mindenhová, ha a párom nem tud várni hiszti nélkül 5-10 percet, míg elintézem, amit kell, így járt.

2017. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!