Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves nő már nem fiatal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már nem fiatal?

Figyelt kérdés

Mondtam a páromnak ,hogy napi szexre vágynék. Erre ő hozzámvágta, hogy nem vagyok már fiatal, meg hogy nem érdemlem meg. Én 27nő , ő 34 férfi

Rossz hogy vágyom erre, ciki?


2017. márc. 15. 17:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Ez inkább a drága párod részéről egy oltári nagy bunkóság.
2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

"27 éves nő már nem fiatal?"

Mi a rák van ???? o_O

30/f

2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Az szép. Párod egy f...sz.
2017. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

"nem érdemlem meg. "


ez itt a probléma!!!!


el kéne vele beszélgetni, hogy mi a problémátok!

2017. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Fiatal vagy, de mi az, hoyg nem érdemled meg? rendsezresen zajlanak ilyen beszélgetések közöttetek? Ha nem tart fiatalnak, akkor mondd meg neki, hogy itt az ideje ez esetben felnőtt érett emberek módjára leülni és tisztázni, hogy hogyan beszélhet így veled és szerinte ez így rendben van-e.. Nem rossz, hogy vágysz erre, az tény, hogy manapság azért a legtöbb 3
2017. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%

Lemaradt a vége:


szóval a legtöbb 30 körüli ember, túlhajszolja magát a melóban és ezér tnem igénylik napi szinten, de az egyáltalán nem gond, ha valaki mégis.

2017. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%

Valóban nem fiatal. A nők hamarabb érnek, de hamarabb öregszenek is.


Én például alig változtam valamit 28 évesen a kb. 20 éves kori önmagamhoz képest, de az ilyen korú nők arcával azért rendesen elbánt az idő.


A másik meg az, hogy amint közeledik a bűvös 30-as szám úgy lesz egyre feszültebb a nő is, mert ő is érzi, hogy az évek múlásával egyre kockázatosabb a szülés is. Ezért általában rátör szinte mindegyikre a kapuzárási pánik. Erről Almási Kitti is írt.


A 30 felé közeledő nők tehát igaz, hogy nem öregek, de már nem is igazán fiatalok.

2017. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Egy harminc körüli ember valóban már felnőtt. Kb 18-25ig használják a fiatal felnőtt kifejezést. Nincs semmi rossz a felnőtt létben, de a szex nem érdem kérdése. Nem kíván, nem akar róla beszélni, inkább rád fogja. Ez bizony szakítás lesz.
2017. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Lepontozó Troll ***** válasza:
0%
Edd meg amit főztél. :D
2017. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi ez, hogy "nem érdemled meg"? xD Besz@rok. A szex mióta érdem? Még ha az lenne... mitől váltál érdemtelenné rá? Ez nonszensz. Vicc.
2017. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!