Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez akkor? Engedek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez akkor? Engedek én is de engedjen ő is nem? Kinek volt igaza? Komoly kapcsolatnak tervezzük a barátommal a kapcsolatunkat de még 2hete járunk! Na de a baj hogy ebből ha 2 szer kettesben voltunk hát örüljek! Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Na mert úgye nem vittük haza még egymást, mivel az még korai lenne, na de ha talizunk kb 2 naponta akkor elmegyünk esetleg valami iszogatós helyre vagy sétálunk de persze nem egyedül!Hanem a barátai társaságában!Kezdem ezt már megunni és tegnap mondtam neki hogy vagy a srác megy vagy én!Erre ő felcsattant hogy ne várd már el hogy midenkit elhagyok, aztán én mondom jól van akkor nekem nincs szavazti jogom és csendbe voltam!Aztán elmentünk arra a beülős helyre és odabujt hozzám és mondta nekem hogy te nem 1 hónapig akarsz velem lenni vagy igen?Mondtam neki hogy nem erre ő akkor leszünk még nagyon sokszor kettesben is!Aztán este telefonon beszéltünk és mondtam neki hogy engem is meglehetne érteni!Mondtam neki hogy akkor egyezünk meg hogy minden 2. találkozás kettesben lesz és belement!Megfogom unni ha mindig rajtunk csüng valaki!Szerintetek kinek volt igaza?
2010. máj. 11. 08:54
 1/6 nielindi ***** válasza:
ha már ugy kell megbeszélni, h kettesben legyél a pasiddal. az elég gáz.mondjuk ö ir rájöhetne, h randira nem a spanokkal kell menni...
2010. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén - hány évesek vagytok? mert a srác részéről ez elég gyerekes viselkedés. az lenne a normális ha eleinte csak kettesben vagytok és ha úgy alakul bemutat a barátoknak.. Nem az hogy elmegy a barátokkal valahova - veled - mert ez nagyon úgytűnik h csak fel akar vágni azzal hogy a bnője vagy.

Meg 2 hétből nem derül ki h a kapcsolat komoly lesz sokáig. Ezt úgyis az idő dönti el. Ilyet kijelenteni meg elég bátor dolog - mondjuk egyértelmű h nem futó kapcsolatot keresel - de az ilyen húzások mint ez, keresztbe tehetnek az elképzeléseidnek.

22F

2010. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ennyire tapasztalatlan... Barátnőmnek a 21 éves pasija olyan dolgokkal nem volt tisztában, mint hogy ha találkoznak akkor szájrapuszival köszönjön, fogja a kezét, jöjjön át hozzá azért legalább naponta egyszer (akár csak beköszönni) a szomszéd szobából... Kitartással és sok beszélgetéssel felfogta, és most igazán kedves és aranyos. :)


21/L

2010. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szándékaival tisztába vagyok, de elég sok barátnője volt mostanság!De enmgem ez kicsit kiakaszt!

Szerinte a hülye haverokon jót lehet nevetni!

De végülis az is elmegy egynek hogy talizunk velük is mert nekem azt mondta az egyik barátom hogy a haverok társaságában könnyeben kitudom ismerni!

Amúgy22éves én meg 17 éves vagyok!

2010. máj. 11. 09:57
 5/6 anonim válasza:

Ha igazán szeret, akkor te vagy a fontos, és nem a barátok. Légy egy kicsit türelmes, ha valóban szeret és komolyan gondolja, akkor ő fogja magától "hanyagolni" a barátait.

Az én férjem is ilyen volt. Mikor megismerkedtünk, akkor csak akkor láthattam, ha elviseltem a haverjait is, akik nekem nem voltak szimpatikusak. Még jó, hogy az ágyba nem hozta őket magával. :) Néhány hónap múlva a haverok lekoptak.

30/L

2010. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem az én pasim is ilyen kedves lesz egyszer, valamikor!
2010. máj. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!