Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki igazán komolyan tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki igazán komolyan tetszik, előtte nem tudtok 100%-ban feloldódni, önmagatok lenni. Ismerős?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy én mint srác egy lány előtt, aki tetszik, és mondjuk belezúgtam nem tudom öngamam adni. Vagyis sokkal kevesebbet.


Azok meg akik csak barátok, és velük bármiről de tényleg bármiről lazán tudok beszélgetni, ők ismerik a jófej oldalam.


Aki meg tetszik, nos nála "visszafogom" magam.


nem azért, mert nem tetszene neki a teljes ÉNEM, hanem mert attól tartok, hogyha nem leszek titokzatos, ha megmutatom, milyen is vagyok igazán, már nem fogom érdekelni, és barátság lesz belőle.


2010. máj. 11. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ha valaki nem fogad el pontosan olyannak amilyen valójában vagy akkor alapból felejtős az egész
2010. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem fogad el, de nem az a jó, amikor az ember apránként fedezi fel a másikat?

Hiszen ha egyből kiismernének,semmi izgalom nem lenne a kapcsolatban.


Ugyanakkor néha úgy érzem, pont azért, mivel nem fedem fel a teljes énem, nem jönnek össze a dolgok.


Ti mit csináltok? Már az elején egy kapcsolatban, már az ismerkedési fázisban felfedtek mindent?

2010. máj. 11. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez, úgy csúfolják, hogy zavarban vagy:D
2010. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arról van szó, hogy feszült vagy a jelenlétében és ottvannak a pillangók a gyomrodba ilyenkor:) Nekem is volt ilyen
2010. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt már másodszor hallom: "pillangók a gyomorban"


Mit jelent ez a kifejezés?

2010. máj. 11. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy görcsös vagy, izgulsz:)
2010. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogd visza magad mert akkor nem fog leesni a lánynak hogy tetszel neki.Próbálj a közelébe kerülni és beszélgess vele minél többet és ha úgy érzed érdekled te is, akkor hívd el valahova randizni.

L18

2010. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!