Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok a kapcsolatomban. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

próbálom röviden leírni.: 3 éve vagyunk együtt,számomra a második komoly kapcsolat,2 éve együtt is élünk Pesten.Minden szuperül indult,de úgy érzem nagyon ellaposodott a kapcsolatunk..nemsokat tudunk együtt lenni mert mindig máshogy dolgozunk,de akkor is szinte csak a bevásárlás marad közös programnak.Egyik nap úgy érzem még mindig szerelmes vagyok,másnap meg hogy jobb lenne egyedül,élni,eljárni,ismerkedni(nem feltétlen pasizásra gondolok).Ha vele vagyok,hol jó,hol unatkozok..egyre többször veszekszünk,és az előző munkahelyemen nagyon sokáig tetszett egy srác akit mai napig nem tudtam "elfelejteni"(semmi nem volt köztünk). .viszont ha hazaérek a munkából és mellébújok akkor még mindig olyan mintha szerelmes lennék belé..nagyon tanácstalan vagyok mert így nagyon nem jó.

22 L


2017. márc. 17. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hétvégén se csináltok közös programokat?
2017. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem minden 2.hétvégém szabad,ő is próbálja ugy csinálni de van mikor mennie kell dolgozni.. ha szabadok vagyunk akkor bevásárlás,főzünk aztán elindulunk valamerre általában kirándulni a szabadba.De inkább én élvezem,én is csak azért mert végre kiszabadulhatok..
2017. márc. 17. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még menteni akarod a kapcsolatot, ülj le vele, beszéljétek meg. Kit mit szeretne, mire vágyik... én 8. éve vagyok együtt a párommal, volt hogy ő úgy érezte hogy elhanyagolom. De elmondta miben érez hiányt, min változtassak, ha kell ő miben változtasson, és láss csodát együtt vagyunk mai napig.

De azt hozzá teszem, ha néha úgy érzed hogy nem szereted, vagy hogy más jobban érdekel már, akkor nem biztos hogy sok értelme van...nekünk a szerelem sosem ingott meg eddig!

2017. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!